Menu
A+ A A-

Wraca Grupa A, dzień bez faworytów

  • Futbolowa Liga Szóstek
  • Kategoria: Dziś w FLS
  • Odsłony: 101

Po przerwie świątecznej wracamy do rywalizacji pucharowej, a w zasadzie wracają cztery drużyny grające w Grupie A. O pierwsze punkty w bezpośrednim boju zagrają Amadeus z Lasowicami, a o drugą wygraną w rozgrywkach Przyszlim kopnąć będą walczyć z TEB Edukacją.

Godzina 18:45

Amadeus - FC Lasowice

Obie drużyny przystępują do tego spotkania z zerowym dorobkiem punktowym z tą jednak różnicą, że Amadeus rozegrał do tej pory jedno spotkanie, a Lasowice już dwa. Pierwszy z zespołów minimalnie przegrał z Czyżynami tracąc gola w samej końcówce meczu, Lasowice najpierw uległy w takim samym stosunku Edukacji, by później już bardziej wyraźnie ulec Przyszlim kopnąć. Dzisiejszy mecz nie ma faworyta, a pewne jest to, że porażka bardzo utrudni walkę o wyjście z grupy. Z racji większej liczby rozegranych spotkań większa presja wygranej jest po stronie Lasowic.

NASZ TYP: X

Godzina 19:30

Przyszlim kopnąć - TEB Edukacja

Ciekawie zapowiadające się spotkanie zespołów uznawanych za faworytów Grupy A. TEB Edukacja, niezależnie od tego w jakim składzie występuje tak postrzegana jest zawsze, z kolei Przyszlim kopnąć to zespół złożony z głównie graczy występujących w Lidze A. Początek rozgrywek dla obu drużyn nie był jednak łatwy. Przyszlim przegrali pierwsze spotkanie, a Edukacja w swoim inauguracyjnym meczu mocno się męczyła z Lasowicami. Podobnie, jak we wcześniejszym dzisiejszym starciu, tak i ten mecz nie ma zdecydowanego faworyta, więc nie będziemy zaskoczeni żadnym rozstrzygnięciem.

NASZ TYP: X

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu