Menu
A+ A A-

Pink Bowling & Club Kraków

Pink Bowling & Club Kraków to największa profesjonalna kręgielnia w Małopolsce będąca wspaniałą alternatywą dla lubiących aktywny wypoczynek połączony z rozrywką i sportem Główną atrakcją jest 16-torowa kręgielnia oraz największa sala bilardowa w mieście. Poza tym olbrzymi bar z szerokim wachlarzem produktów, możliwością realizacji zamówień na pizze i catering.

Pink Bowling & Club to najlepsza propozycja na mile spędzony czas pełen atrakcji, dostępnych w jednym miejscu, bez względu na płeć, wiek, dzień i pogodę.

Pink Bowling & Club to rozrywka dla grup dzieci i młodzieży, turystów, całych rodzin, studentów i firm.

Najmłodsi w ofercie Pink Bowling & Club Kraków będą mogli skorzystać z dwupoziomowego placu zabaw oraz salek urodzinowych. Dodatkowe atrakcje klubu to również ponad 40 automatów i gier video, dostęp do WiFi, ekrany plazmowe i telebimy oraz parkiet taneczny - wszystko to na powierzchni blisko 2500 m2, w pełni klimatyzowanej, posiadającej 300 miejsc siedzących.

Dodatkowo Pink Bowling & Club Kraków zostało fundatorem nagród-voucherów dla zwycięzców organizowanych przez Futbolową Ligę Szóstek konkursów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Partnera: http://pinkbowling.pl/krakow/

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu