Menu
A+ A A-

Racing Kart partnerem FLS - konkurs

  • Wojciech Ziemba - FLS
  • Kategoria: Newsy
  • Odsłony: 4577

Miło nam poinformować, że Futbolowa Liga Szóstek nawiązała współpracę z torem gokartowym Racing Kart i wspólnie z nowym partnerem przeprowadzi konkurs na najmniejszą liczbę straconych goli. Mamy nadzieję, że zaproponowana forma będzie cieszyć się zainteresowaniem wśród uczestniczących w sezonie Wiosna 2016 drużyn.

Konkurs dotyczy najmniejszej liczby straconych bramek przez jedną drużynę w całym sezonie Wiosna 2016. Pod uwagę brać będziemy wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach, niezależnie od ligi, w której występują.

W nagrodę Racing Kart dla zwycięskiego zespołu legitymującego się najlepszą defensywą FLS przygotuje voucher na 2 godziny darmowej jazdy (na wyłączność) na torze gokartowym Racing Kart w Sulechowie.

Przygotowany voucher będzie można wykorzystać po zakończeniu sezonu w terminie ustalonym z ekipą Racing Kart.

Dodatkowo na sezon wiosenny zostanie przygotowanych kilkanaście pojedynczych voucherów na darmową 8-minutową jazdę. Vouchery będzie można wygrać między innymi typując wyniki spotkań na naszym profilu na facebooku (o czym będziemy informować), a także w konkursie na wytypowanie mistrzów sezonu Wiosna 2016.

W imieniu swoim i sponsora konkursu życzymy powodzenia oraz zapraszamy do odwiedzenia toru w Sulechowie oraz jego strony internetowej: http://www.racingkart.pl/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

 Oficjalny typer: Sponsor techniczny:
Betdudes.com - bet for fun Risum - sport w modnym stylu