Wojciech Ziemba - FLS

Wojciech Ziemba - FLS

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O drużynie - Inter Kraków

Spotkanie z Maciejem Gągolem, który opowiedział nam o drużynie Interu Kraków.

Zima 2019/20 - rozpoczynamy zapisy! stars

Co robić w chłodne, ciemne i mroczne zimowe wieczory? GRAĆ W FLS! Wzorem zeszłego roku, także i nadchodzącej zimy organizować będziemy rozgrywki ligowe – będą one doskonałą okazją na podtrzymanie formy, testowanie nowych zawodników, czy szlifowanie zgrania, które może zaprocentować w kolejnym sezonie na otwartym powietrzu. Dla nowych drużyn będzie to z kolei okazja do sprawdzenia się w rywalizacji na wysokim poziomie i wywalczenia „dzikich kart” na wyższy szczebel rozgrywek wiosennych. Gwarantem emocji będzie turniej "Final Four" kończący zmagania na poszczególnych ligowych szczeblach. Obiecujemy też kilka niespodzianek przygotowanych przy współpracy z naszymi partnerami.

Podcast FLS #9

Omówienie wydarzeń 8 tygodnia sezonu Jesień 2019 oraz nasze przewidywania w Lidze Typerów.

Koniec marzeń Stomatologii, pewny triumf Rafisu

Za nami środowe zmagania w siódmym tygodniu rywalizacji w Futbolowe Lidze Szóstek. W jedynym spotkaniu Ligi A Rafis wygrał zdecydowanie ze Stomatologią Stupka. Po słabym starcie sezonu w Lidze C1 trzecie zwycięstwo z rzędu odniosła Omega. W pozostałych spotkaniach obyło się bez niespodzianek, jednak emocji nie zabrakło.

O drużynie KS Augustyn

Spotkanie z Kamilem Samołykiem, który opowiedział o grającej w Lidze D2 drużynie KS Augustyn.

Podcast FLS #6

Omówienie wydarzeń 5 tygodnia sezonu Jesień 2019 oraz nasze przewidywania w Lidze Typerów.

Podcast FLS #5

Omówienie wydarzeń 4 tygodnia sezonu Jesień 2019 oraz nasze przewidywania w Lidze Typerów.

Z pizzą w tle, po pierwsze wygrane

Niby piątek 13-ego, ale FLSowe drużyny grające dziś przy Parkowej pecha na pewno nie mają. Dziś w związku z oficjalnym otwarciem boiska Autobet Arena i nawiązaniem przez Parkową współpracy z Pizzą Hut po meczach na drużyny czekać będzie pizza. A co nas czeka na boisku? O pierwsze jesienne zwycięstwa walczyć będą ekipy Valposiano, Omegi i ANTyFUTBOLu. Żadnej z ekip nie czeka jednak łatwe zadanie...

Subscribe to this RSS feed