• Turnieje
  • Posted
  • Read 93 times

Podsumowanie XXV Parkowa Cup - Victoria triumfatorem

Niedziela 1 marca była dniem zmagań w XXV Parkowa Cup. W finale ostatniego z zapowiadanych zimowych turniejów Parkowa Cup zespół Victoria okazał się najlepszy. Drugie miejsce przypadło Kraków COAST, a trzecie BBC Gaming. W niedzielnych rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn, które rywalizowały w jednej grupie.

CO SIĘ WYDARZYŁO?

Do niedzielnego turnieju przystąpiły drużyny: BBC Gaming, ASTOR, Victori, Still Bar, Kraków COAST. Zmagania rozpoczęły się o godzinie 10:00 w systemie każdy z każdym, a następnie o godzinie 12:00 rozpoczęła się runda rewanżowa. Po wszystkich 10 meczach zwycięską została drużyna Victorii zdobywając 16 punktów. Na drugim miejscu znalazł się zespół Kraków COAST 14 pkt., na trzecim BBC Gaming 12 pkt., a ostatnie miejsca przypadły odpowiednio ASTOR 10 pkt. i Still Bar 4 pkt.

Końcowa klasyfikacja XXV turnieju prezentuje się następująco: 1. Victoria 16 pkt 2. Kraków COAST 14 pkt 3. BBC Gaming12 pkt 4. ASTOR 10 pkt 5. Still Bar 4 pkt

Wyróżnienia indywidualne na XXV Parkowa Cup trafiły do:

MVP – Marek Warzecha (Victoria)

Najlepszy bramkarz – Kamil Bukala (Victoria)

Najlepszy strzelec – Adam Pawłowski (Victoria)

Poniżej znajdziecie linki do video z meczów, a także galerię zdjęć oraz klasyfikację generalną cyklu.

VIDEO

https://app.veo.co/matches/20200129-xxv-parkowa-cup-01032020/

GOL I PARADA TURNIEJU

GALERIA ZDJĘĆ

KLASYFIKACJA GENERALNA CYKLU

Drużyna

Punkty za 01.03

Suma za cykl wszystkich turniejów

BBC Gaming

31

147

Asy NH

 

75

Kraków COAST

33,5

69,5

S.W.I.P

 

55

Parkowa Team

 

55

ASTOR

28,5

48,5

Perła Kraków

 

44

Number One

 

37

Victoria

36

36

Dream Crushers

 

34

Sparta Spytkowice

 

34

FC Lambada

 

33

Wolni Strzelcy

 

32

KS Universum

 

31

Eagles FC

 

31

OIRP Kraków

 

28

Się Wymyśli Potem

 

23

Dziadek i przyjaciele

 

22

Big Time Kraków

 

22

Still Bar

21

21

S.S. Lulic71

 

20

Jaglacci Tinderwolves

 

20

Potok Mordarka

 

20

Olimpijakos

 

20

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

Imię Nazwisko

Zespół

Liczba goli

Norbert Jaszczak

Asy NH, Parkowa Team

23

Mateusz Majewski

Asy NH

22

Dariusz Nowak

Asy NH, Parkowa Team

19

Konrad Zabiegaj

BBC Gaming

16

Patryk Balawender

Parkowa Team

11

Paweł Markowski

S.W.I.P.

9

Michał Guja

FC Lambada

8

Mateusz Sikora

Kraków COAST

7

Adam Pawłowski

Victoria

7

Kamil Jamróz

BBC Gaming

7

Robert Ożóg

Eagles FC

5

Arkadiusz Banaczyk

KS Universum

5

Bartłomiej Bielarczyk

Sparta Spytkowice

5

Paweł Dziekański

Kraków COAST

5

Dawid Węgrzyn

Wolni Strzelcy

5

Oleksandr Khlon

Victoria

4

Kacper Kęska

Asy NH

4

Mirosław Kajak

Dziadek i Przyjaciele

4

Grzegorz Sobesto

FC Lambada

4

Mateusz Ziółko

OIRP Kraków

4

Norbert Zalejski

Perła Kraków

3

Mateusz Skrzyszowski

Dream Crushers

3

Adam Śmigacz

S.W.I.P.

3

Nazar Pelekh

Number One

3

Daniel Wiśniowski

BBC Gaming

3

Krystian Grochalski

Asy NH

3

Damian Duda

Dream Crushers

3

Tomasz Kmiotek

Dream Crushers

3

Mateusz Ryskala

ASTOR

3

Aleksander Kotiv

Number One

3

Maksym Daniuk

Number One

3

Norbert Kubacki

Parkowa Team

3

Damian Bełciak

Sparta Spytkowice

3

Sebastian Tokarczyk

Kraków COAST

3

Paweł Dziekański

Kraków COAST

3

Jese

Big Time Kraków

2

Artur Koczaja

FC Lambada

2

Jakub Wilczyński

Jaglacci Tinderwolves

2

Jakub Grudzień

S.W.I.P.

2

Patryk Gryz

BBC Gaming

2

Karol Kapusta

Eagles FC

2

Kamil Ożóg

Eagles FC

2

Sebastian Tokarczyk

ASTOR

2

Adam Sosnowski

KS Universum

2

Oleksiy Vorobets

Number One

2

Piotr Śledziowski

Się Wymyśli Potem

2

Kacper Masłowski

Sparta Spytkowice

2

Jacek Fąfara

Się Wymyśli Potem

2

Wiktor Klocek

BBC Gaming

2

Michał Myszka

Perła Kraków

2

Jakub Łaski

Perła Kraków

2

Sebastian Krakowski

Wolni Strzelcy

2

Filip Półchłopek

Olimpijakos

2

Jacek Fąfara

Parkowa Team

2

Wojciech Koszyk

Perła Kraków

2

Daniel Zabiegaj

BBC Gaming

2

Kajetan Piecha

Still Bar

2

Michał Rzeszótko

Wolni Strzelcy

2

Jakub Kiełbowicz

OIRP Kraków

2

Maciej Bala

Dziadek i Przyjaciele

2

Maciej Grabowski

BBC Gaming

2

Michał Słonina

Asy NH

1

Dawid Kubala

Dream Crushers

1

Tomasz Świder

Asy NH

1

Stanimir Ribarov

Big Time Kraków

1

Alexander Rollo

Big Time Kraków

1

Sebastian Sacha

OIRP Kraków

1

Cesar

Big Time Kraków

1

Mateusz Ciba

FC Lambada

1

Paweł Mól

Still Bar 1

Bartłomiej Suski

Victoria

1

Maciej Wyżga

BBC Gaming

1

Grzegorz Król

FC Lambada

1

Jakub Brzeźniak

Jaglacci Tinderwolves

1

Jakub Grzesiak

Jaglacci Tinderwolves

1

Artur Dobosz

Perła Kraków

1

Piotr Foryś

Perła Kraków

1

Tomasz Jakubczak

Perła Kraków

1

Krzysztof Szczepańczyk

BBC Gaming

1

Davide Ruoppo

S.C. Lulic71

1

Piotr Góral

S.W.I.P.

1

Tomasz Ślęzak

KS Universum

1

Maciej Walczewski

ASTOR

1

Kajetan Pawełczyk

ASTOR

1

Marcin Mazur

KS Universum

1

Łukasz Różycki

ASTOR

1

Filip Gawron

BBC Gaming

1

Dmytro Ostrovskyi

Number One

1

Dominik Blańda

Sparta Spytkowice

1

Marcin Bednarczyk

Sparta Spytkowice

1

Dawid Kosik

Się Wymyśli Potem

1

Kacper Wilkosz

KS Universum

1

Michał Kuciński

KS Universum

1

Łukasz Galus

Wolni Strzelcy

1

Dawid Janik

Perła Kraków

1

Damian Przywora

Olimpijakos

1

Daniel Wiśniewski

BBC Gaming

1

Krzysztof Chlebda

Dziadek i Przyjaciele

1

Adam Płaskonka

Dziadek i Przyjaciele

1

Filip Smoter

Dziadek i Przyjaciele

1

Artur Jankowski

Potok Mordarka

1

Maksymilian Florek

Potok Mordarka

1

Damian Świątek

Potok Mordarka

1

Jakub Paprocki

Potok Mordarka

1

Piotr Klimczak

Parkowa Team

1

Mateusz Kapustka

Wolni Strzelcy

1

Joachim Tułak

Kraków COAST

1

Karol Konkol

ASTOR 1

Adam Konkol

ASTOR

1

Antoni Szkółka

Kraków COAST 1

Grzgorz Dudek

Still Bar 1

Krzysztof Kargól

Kraków COAST 1
Last modified on wtorek, 24 marzec 2020 21:57
(0 votes)