Wojciech Ziemba - FLS

Wojciech Ziemba - FLS

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po pierwsze punkty, przerwać historyczną serię

Ostatni dzień zmagań przed majówkową przerwą to 3 spotkania rozgrywane na boisku przy ulicy Parkowej. Rywalizacja wystartuje meczem Ligi C2, czyli VilaNovy z Prawdzikami. “Portugalska ekipa” spróbuje nie dopuścić do tego, żeby jej przeciwnik odniósł historyczne, szóste z rzędu zwycięstwo w jednym sezonie. Później przeniesiemy się do elity, gdzie będziemy świadkami starcia doświadczonych ekip Rafisu i Cybermachiny. Na zakończenie dnia - o swoje pierwsze punkty powalczy zespół Valposiano, który po dotychczasowych meczach z trudnymi rywalami zamyka tabelę Ligi B1.

Zachować kolejne czyste konto, poprawić sobie humor

W przedostatni dzień rozgrywek 5. tygodnia zagrają zespoły tylko pierwszych trzech szczebli. W Lidze C2 przed trudnym zadaniem podtrzymania passy zwycięstw bez straconej bramki stanie Wakanda, a uniemożliwić zachowanie kolejnego czystego konta po jej stronie będzie chciał Virtus. W Lidze B1 kolejny - już piąty w historii - mecz pomiędzy CA Sharks i Omegą. Do tej pory to zespół Omegi wygrywał o jeden raz więcej, więc dzisiaj przed zespołem Sharksów pojawia się szansa na wyrównanie bilansu. W jedynym spotkaniu elity poprawić swój humor przed Świętami będzie chciał ostatnio pokonany zespół Aqua Soil, któremu przeszkadzać w tym będą gracze Wybrzeża.

O pierwsze wiosenne punkty

W połowie 4. tygodnia najciekawszym pojedynkiem wydaje się być mecz Ligi A, w którym o swoje pierwsze punkty w sezonie powalczą Wybrzeże i Bishaka. W Lidze B1 na drodze rozpędzonego Amber stanie potrafiąca sprawić niespodziankę Omega. Bez zdecydowanego faworyta pozostaje spotkanie Ligi C1, w którym powalczą ze sobą - zwycięskie w zeszłej kolejce - ekipy Wakandy i FC po 40-tce.

Subscribe to this RSS feed