Wyczekiwany hit w C/D, Siermięga o przedłużenie serii

Największym hitem czwartkowej serii gier jest bez wątpienia starcie Styropianu Garlinho z Despero o prymat w Lidze C/D. W Lidze A o awans do playoffów będzie walczył Rafis, który powalczy z GDA Investment/TEB Edukacją. Wszystkie trzy mecze zaplanowane do rozegrania w Lidze B/C mają swoich faworytów. Najwięcej problemów ze swoim rywalem może mieć Bishaka Kurdwanów, która zmierzy się z Korkociagami. Trzy punkty bez większych trudności powinny natomiast wywalczyć ekipy Kalinexu oraz Błękitnej Siermięgi, które zmierzą się odpowiednio z Zabankuj.pl oraz FC Podchmielonymi. Ponadto w Lidze C/D dojdzie jeszcze do pojedynku Krakoskiej Piłki z Szopenami Futbolu.

Godzina 19:05

KRAKOSKA PIŁKA - SZOPENI FUTBOLU (LIGA C/D)

Krakoska Piłka zalicza udany finisz fazy zasadniczej. Drużynie ta w końcu gra na miarę możliwości, a o zdecydowanej zwyżce formy najlepiej świadczą trzy kolejne zwycięstwa. Zawodnicy KP miejsce w playoffach mają już pewne, ale zapewne będą chcieli uniknąć rywalizacji z najlepszą ekipą Ligi C/D, dlatego jesteśmy przekonani, że zrobią wszystko, aby Szopenów Futbolu pokonać. Taki scenariusz wcale nie jest wykluczony, zwłaszcza że Szopeni w ostatnich tygodniach nieco spuścili z tony. W czterech meczach zdobyli pięć punktów i ich miejsce na podium jest zagrożone. Oba zespoły mają o co walczyć, a zatem zapowiada się interesujące spotkanie.

NASZ TYP: 2

Godzina 19:50

GDA INVESTMENT/TEB EDUKACJA - RAFIS (LIGA A)

Ostatnie tygodnie są dla Rafisu bardzo nieudane. Ten niezwykle utytułowany zespół na wygraną czeka już bowiem przeszło miesiąc. Ostatnie cztery mecze to aż trzy porażki ( w tym dwa walkowery) oraz remis. Dzisiaj powiększyć dorobek punktowy będzie ciężko, ponieważ naprzeciw stanie ekipa GDA Investment/TEB Edukacji, która może nie spisuje się rewelacyjnie, ale starcia z mistrzem FLS na pewno nie odpuści. Stawiamy na wygraną GDA/TEBu, co będzie oznaczać brak Rafisu w fazie pucharowej.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:30

BISHAKA KURDWANÓW - KORKOCIAGI.COM (LIGA B/C)

Bishaka Kurdwanów pokonała w poprzedniej kolejce FC Kalinex i wciąż zachowuje szanse na zajęcie nawet pierwszego miejsca na koniec fazy zasadniczej w Lidze B/C. Wszystko może zmienić jednak dzisiejszy mecz, w którym Bishaka zmierzy się z wciąż marzącymi o podium Korkociagami. Faworytem są według nas zawodnicy z Kurdwanowa, którzy w ostatnich tygodniach swoją grą może nie zachwycają, ale prezentują się mimo wszystko nieco lepiej od Korkociagów. Drużyna Jacka Gabrysia co prawda pokonała niedawno Podchmielonych, ale daleko jej do dyspozycji z pierwszej fazy sezonu.

NASZ TYP: 1

Godzina 21:15

FC KALINEX - ZABANKUJ.PL (LIGA B/C)

Pięć porażek z rzędu sprawiło, że sytuacja Zabankuj.pl stała się naprawdę nieciekawa. Co prawda wciąż zajmuje miejsce gwarantujące udział w fazie pucharowej, ale w żadnym wypadku nie jest ono jeszcze pewne. Aby je “przyklepać” zawodnicy Zabankuj musieliby się w końcu przełamać i ograć dzisiaj lidera Ligi B/C. Szczerze mówiąc, jest to mało prawdopodobne. Aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że FC Kalinex po imponującej serii kolejnych zwycięstw w ostatnim czasie nieco wyhamował, ale wciąż jest to drużyna zajmująca pierwsze miejsce w tabeli. Dlatego też inne rozstrzygnięcie niż wygrana “Byków” będzie niespodzianką.

NASZ TYP: 1

Godzina 22:00

BŁĘKITNA SIERMIĘGA - FC PODCHMIELENI (LIGA B/C)

Błękitna Siermięga w pierwszej części sezonu grała w kratkę, a w dodatku nie zachwycała swoją dyspozycją. Kilka tygodni temu zespół ten przeszedł jednak metamorfozę i od tego czasu nie można mu wiele zarzucić. Siermiężni wygrali już cztery kolejne spotkania, grając przy tym efektowny i skuteczny futbol. Trudno się spodziewać, aby tak dobrze dysponowanemu rywalowi byli w stanie postawić się Podchmieleni. Drużyna ta gra wyjątkowo nierówno i występy niezłe przeplata zupełnie nieudanymi. Naszym zdaniem Siermięg nie będzie miała problemów z sięgnięciem po trzy punkty.

NASZ TYP: 1

Godzina 22:45

STYROPIAN GARLINHO - DESPERO (LIGA C/D)

Niewątpliwy hit Ligi C/C, w którym zmierzą się dwie aktualnie najwyższej klasyfikowane drużyny w całej stawce. Rewelacyjny zimą Styropian jak dotąd potknął się tylko raz, przegrywając z Adgosklepem.pl. Szybko zdołał się jednak odbudować i w kolejnym meczu pokonał równie wysoko notowanych Szopenów Futbolu. Dzisiejszą wygraną może przypieczętować wywalczenie pierwszej lokaty po fazie zasadniczej. Na to na pewno nie będzie chciało pozwolić Despero, które przez całe rozgrywki prezentuje stabilną, wysoką formę. Liczymy na pasjonujące widowisko, które naszym zdaniem nie ma zdecydowanego faworyta.

NASZ TYP: X

(0 votes)