Ciekawe pojedynki w Lidze A

Trzy bardzo ciekawe spotkania czekają nas w poniedziałkowy wieczór w Lidze A. W pierwszym z nich Stomatologia Stupka zmierzy się z Elitą-Bud i nie będzie w tym starciu faworytem. Następnie zespół Krupiński Pompy zagra z NEMBUDem i znając styl gru obu tych drużyn emocji w tym meczu również nie powinno zabraknąć. Na koniec GDA/TEB podejmie Asy NH. W Lidze C/D Stal Nowa Huta zagra z Nic się nie stało.

Godzina 19:05

STAL NOWA HUTA - NIC SIĘ NIE STAŁO (LIGA C/D)

Starcie drużyn, które zajmują aktualnie dwa ostatnie miejsca w tabeli Ligi C/D. Stal pokonała w ubiegłym tygodniu Husarię Kraków, ale jeden mecz to za mało, aby można było mówić o zwyżce formy. Dzisiaj zawodnicy Stali zmierzą się z zamykającym tabelę zespołem Nic się nie stało i będą faworytami tego starcia. NSNS w poprzedniej kolejce rozegrało zupełnie niezłe zawody i postawiło się wyżej notowanemu Adgosklepowi. Niestety słabsza druga połowa po raz kolejny uniemożliwiła zdobycie punktów. Być może dzisiaj uda się rozegrać w końcu dobre pełne 40 minut i Nic się nie stało przerwie serię porażek. Łatwo o to jednak nie będzie.

NASZ TYP: 1

Godzina 19:50

STOMATOLOGIA STUPKA - ELITA-BUD (LIGA A)

Stomatologia Stupka dość niespodziewanie przegrała w poprzedniej kolejce z Krupiński Pompami, nie najlepiej prezentując się zwłaszcza w obronie. Jeśli zawodnicy tej drużyny myślą o pokonaniu lidera to muszą dzisiaj zagrać zdecydowanie lepiej. Elita-Bud dopisała sobie komplet punktów za mecz z GDA/TEBem bez konieczności jego rozgrywania. Rywale nie zdołali bowiem wystawić składu i zmuszeni byli oddać walkowera. Dopiero to spotkania zatem będzie dla graczy Elity prawdziwym testem ich możliwości. Jesteśmy niezmiernie ciekawi jak wypadną. Według nas są delikatnym faworytem tej rywalizacji.

NASZ TYP: X2

Godzina 20:30

KRUPIŃSKI POMPY - NEMBUD (LIGA A)

Gracze Krupiński Pomp sprawili w poprzedniej kolejce nie lada niespodziankę i pokonali faworyzowaną ekipę Stomatologii Stupka. Pokazali tym samym, że drzemie w nich naprawdę spory potencjał, który jednak z jakichś powodów rzadko prezentują. Dzisiaj zmierzą się z NEMBUDem i są według nas faworytem, ale nie murowanym. Jesteśmy dalecy od odbierania zawodnikom NEMBUDu szans na triumf. Pokonując Rafis udowodnili bowiem, że stać ich na nawiązanie walki z najlepszymi. Szykuje się zatem pasjonujące widowisko i mamy nadzieję, że takie właśnie będzie.

NASZ TYP: 1X

Godzina 21:15

GDA INVESTMENT/TEB EDUKACJA - ASY NH (LIGA A)

Asy NH w minionym tygodniu nie miały większych problemów z pokonaniem Prawdzików i wciąż mają szanse na pierwsze miejsce po fazie zasadniczej. Dzisiaj zmierzą się z GDA/TEBem i będą faworytami. Rywali w poprzedniej kolejce dopadły ogromne problemy kadrowe, które sprawiły, że musieli oddać Elicie-Bud walkowera. Mimo ujemnych punktów udział GDA/TEBu w play-offach na ten moment nie jest zagrożony. Nie wiemy jakim składem zespół ten pojawi się na dzisiejszym spotkaniu, dlatego nasz typ skłaniamy zdecydowanie w stronę Asów.

NASZ TYP: 2

Last modified on poniedziałek, 27 styczeń 2020 10:07
(0 votes)