Czyżyny o drugie zwycięstwo, Perła z Błękitną Husarią o pierwsze punkty

W poniedziałek czekają nas cztery spotkania. W Lidze A dojdzie do interesująco zapowiadającego się pojedynku Czyżyn z zespołem Krupiński Pompy. Z przedłużeniem serii kolejnych zwycięstw problemów nie powinna mieć Błękitna Siermięga, która zmierzy się z Lasowicami. W Lidze C/D spotkają się aktualnie trzecia oraz czwarta drużyna tabeli, czyli Szopeni Futbolu oraz Rekonwalescenci Skawina. O pierwsze punkty powalczą w Lidze E drużyny Perły Kraków oraz Logitech Błękitnej Husarii.

Godzina 19:05

REKONWALESCENI SKAWINA - SZOPENI FUTBOLU (LIGA C/D)

Rekonwalescenci Skawina osiągają zimą bardzo dobre rezultaty i po czterech kolejkach mają na swoim koncie dziewięć punktów. Trzeba jednak zaznaczyć, że do tej pory mierzyli się głównie z zespołami dolnej połówki tabeli i dopiero dzisiaj przyjdzie im rywalizować z drużyną z czołówki. Szopeni Futbolu jak dotąd w swoich poczynaniach są bezbłędni i to im należy przyznać więcej szans na zwycięstwo. Jesienią w rywalizacji tych drużyn padł remis 4:4. Nie mielibyśmy nic przeciwko, aby dzisiejszy mecz był równie emocjonujący.

NASZ TYP: X2

Godzina 19:45

PERŁA KRAKÓW - LOGITECH BŁĘKITNA HUSARIA (LIGA E)

Zawodnicy Peły Kraków absolutnie nie mogą być zadowoleni z wyników jakie osiągają zimą. Po trzech rozegranych meczach wciąż bowiem mają na koncie zero punktów. Jest to o tyle zaskakujące, ponieważ ich gra wcale nie wygląda najgorzej. W każdym spotkaniu Perła walczyła z rywalami jak równy z równym, a o jej porażce przesądzał brak szczęścia oraz indywidualne błędy. Dzisiaj naprzeciw stanie Logitech Błękitna Husaria, która jak dotąd dwukrotnie zeszła z boiska pokonana i przez 80 minut nie zdołała strzelić bramki. Dla obu drużyn mecz ten jest zatem dobrą okazją na przełamanie, chociaż naszym zdaniem najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem wydaje się remis. Historia bezpośrednich gier przemawia na korzyść Perły Kraków. Z Husarią mierzyła się w 2019 roku dwa razy i w obu przypadkach była górą. Czy dzisiaj zatriumfuje po raz trzeci?

NASZ TYP: X

Godzina 20:30

FC LASOWICE - BŁĘKITNA SIERMIĘGA (LIGA B/C)

Wygląda na to, że Błękitna Siermięga powoli się rozkręca. Zmagania w Lidze Zimowej zespół ten rozpoczął od porażki z Kalinexem. Następnie przyszły nieco wymęczone wygrane z Płaszowem oraz Dzikim Wschodem. Dopiero w swoim ostatnim występie Siermiężni zagrali na miarę możliwości i w bardzo przekonującym stylu pokonali przewodzące wówczas w tabeli Zabankuj.pl. Zrobili na nas na tyle dobre wrażenie, że jesteśmy niemal pewni, że zwyciężą po raz czwarty z rzędu. W dodatku ich dzisiejszy rywal, czyli ekipa Lasowic, nie wypadł najlepiej w niedawnym starciu z Bishaką Kurdwanów i będziemy zaskoczeni, jeśli postawi się będącej w wysokiej formie Błękitnej Siermiędze.

NASZ TYP: 2

Godzina 21:15

KRUPIŃSKI POMPY - CZYŻYNY (LIGA A)

Gracze Czyżyn przystąpią do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ w ostatniej kolejce pokonali NEMBUD, a na boisku zaprezentowali się całkiem nieźle. Przeciwko Pompom z pewnością będą chcieli rozegrać przynajmniej równie dobre zawody. Ewentualne zwycięstwo znacznie przybliżyłoby bowiem Czyżyny do miejsca w fazie pucharowej. Takiemu scenariuszowi będą chcieli jednak zapobiec rywale, dla których dotychczasowa przygoda z Ligą Zimową nie jest specjalnie udana i ten mecz traktują zapewne jako okazję do przełamania i zdobycia pierwszych punktów. Jesienią zespół Krupiński Pompy pokonał Czyżyny 6:4. Czy dzisiaj będzie podobnie?

NASZ TYP: X2

(0 votes)