UBS z Alliance o przełamanie, Vittoria z Black Label w hicie Ligi E

W sobotni wieczór czeka nas jedno spotkaniu na najwyższym szczeblu, w którym Prawdziki zagrają z GDA Investment/TEB Edukacją. W Lidze C/D o pierwszą wygraną w Lidze Zimowej powalczy Alliance, które zmierzy się z UBSem Kraków. W tej samej lidze za ciosem po ostatnim zwycięstwie będzie chciał pójść Albatros. Pokrzyżować mu szyki postara się ekipa Nic się nie stało. Bardzo interesujący pojedynek będzie miał miejsce w Lidze E. Vittoria Kraków powalczy o punkty z zajmującym pozycję wicelidera Black Label. Trudne zadanie czeka FC KK 2019. Drużynie tej przyjdzie bowiem rywalizować z niepokonanym Aptivem2. Grający w kratkę Wzmocnieni FC podejmą ANTyloopy.

Godzina 17:00

VITTORIA KRAKÓW - BLACK LABEL (LIGA E)

Starcie dwóch czołowych ekip Ligi E, które swoją postawą w Lidze Zimowej pozytywnie zaskakują. Mimo porażki z Aptivem2 zespół Black Label utrzymał drugą pozycję w tabeli i nie mamy wątpliwości, że nie będzie chciał jej dzisiaj oddać. Sięgnięcie po komplet punktów w rywalizacji z Vittorią Kraków nie będzie jednak łatwym zadaniem. Vittorianie prezentują się bowiem zimą naprawdę dobrze i nie zmienia tego nawet przegrany mecz z NZSem. Na pewno będą się chcieli zrehabilitować za ostatnią porażkę. Szansę na to mają, ale bardziej prawdopodobny wydaje się remis.

NASZ TYP: X

Godzina 17:45

FC KK 2019 - APTIV2 (LIGA E)

Nie mają póki co łatwo w Lidze Zimowej zawodnicy FC KK 2019. Przegrali bowiem każdy z czterech dotychczasowych meczów i na tą chwilę zamykają tabelę Ligi E. Krzywdzące dla nich byłoby jednak stwierdzenie, że są słabą drużyną. W każdym spotkaniu, może z wyjątkiem wyraźnie przegranego starcia z ANTyloopami, mieli dobre momenty i przeciwnicy musieli się naprawdę solidnie napracować, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Dzisiaj zmierzą się z Aptivem2 i trudno się spodziewać, żeby akurat z tym rywalem mieli się przełamać. Gracze Aptivu2 są bowiem w dobrej dyspozycji i kolejną wygraną będą chcieli potwierdzić przynależność do ścisłej czołówki.

NASZ TYP: 2

Godzina 18:30

WZMOCNIENI FC - ANTYLOOPY (LIGA E)

Niemal miesiąc upłynął od ostatniego występu ANTyloop, które 2019 rok zakończyły efektownym zwycięstwem z FC KK 2019, które pozwoliło otworzyć dorobek punktowy w Lidze Zimowej. Zawodnicy tej drużyny przystąpią zatem do starcia ze Wzmocnionymi w dobrych nastrojach, ale faworytami nie będą. Wzmocnieni grają co prawda zimą w kratkę, ale w meczach z drużynami notowanymi w tabeli niżej są jak dotąd bezbłędni. Nie zdziwimy się, jeśli dzisiaj będzie podobnie, chociaż liczymy, że ANTyloopy się postawią i będziemy świadkami interesującego widowiska.

NASZ TYP: 1X

Godzina 19:15

ALLIANCE - UBS KRAKÓW (LIGA C/D)

UBS Kraków po początkowych sukcesach i wywalczeniu czterech oczek w dwóch pierwszych spotkaniach mocno wyhamował. Poległ bowiem w starciach z Rekonwalescentami Skawina oraz Stalą Nowa Huta. Dzisiaj gracze UBSu zmierzą się z pogrążoną w kryzysie drużyną Alliance i trudno o lepszą okazję do przełamania. Muszą się mieć jednak na baczności, ponieważ rywale zimą na boisku prezentują się lepiej niż mogłyby na to wskazywać osiągane wyniki. Alliance w końcu zwycięży, ale nie jesteśmy pewni, czy dojdzie do tego już dzisiaj. Dlatego nasz typ kierujemy w stronę UBSu Kraków.

NASZ TYP: X2

Godzina 20:00

ALBATROS - NIC SIĘ NIE STAŁO (LIGA C/D)

Po trzech meczach bez zwycięstwa Albatros w ostatnim swoim meczu przed przerwą świąteczną pokonał Krakoską Piłkę. Zespół ten przegrywał tamto spotkanie już 0:2, ale zdołał odwrócić jego losy, pokazując przy tym niesamowity charakter i waleczność. Nie pierwszy już raz dało się zauważyć, że w ekipie Albatrosa drzemią naprawdę spore możliwości, jednak problem stanowi regularna gra na optymalnym poziomie. Dzisiaj naprzeciw stanie zajmujący ostatnie miejsce w tabeli zespół Nic się nie stało. Z pozoru graczy Albatrosa czeka łatwa przeprawa. Jednak zawodnicy NSNS, poza kompletnie nieudanym starciem ze Styropianem, stawiają swoim przeciwnikiem bardzo trudne warunki. Nie inaczej będzie z pewnością także i tym razem. Faworytem do wygranej jest Albatros, ale emocji na pewno nie zabraknie.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:45

PRAWDZIKI - GDA INVESTMENT/TEB EDUKACJA (LIGA A)

W ostatnich kolejkach terminarz Prawdzików nie rozpieszcza. Po meczach ze Stomatologią oraz Elitą-Bud przyjdzie bowiem czas na kolejne wyzwanie. Dzisiaj naprzeciw stanie bowiem ekipa GDA Investment/TEB Edukacji, która początkowej fazy rozgrywek nie może zaliczyć do udanych. W szeregach tej drużyny z pewnością liczono bowiem na znacznie lepszy wynik po trzech meczach niż cztery punkty. Strata punktowa do ścisłej czołówki jest już znaczna i kolejne potknięcie znacząco zredukuje szanse na medal. Nie spodziewamy się jednak takiego scenariusza. Prawdziki tanio skóry nie sprzedadzą, ale niespodzianki sprawić im się nie uda.

NASZ TYP: 2

(0 votes)