Ciekawy wieczór, Prawdziki na drodze Stomatologii

W czwartkowy wieczór dwa spotkania zostaną rozegrane w Lidze A. W pierwszym z nich GDA/TEB zmierzy się z drużyną Krupiński Pompy. W drugim Prawdziki postarają się sprawić niespodziankę, jaką niewątpliwie byłoby urwanie punktów Stomatologii Stupka. W Lidze B/C zdecydowanego faworyta nie ma ciekawie zapowiadające się starcie Dzikiego Wschodu z Korkociagami. Sporo powinno dziać się szczebel niżej, gdzie dojdzie do pojedynków Adgosklepu z Rekonwalescentami oraz UBSu z Albatrosem. W jedynym spotkaniu Ligi E o pierwsze punkty Wzmocnieni FC powalczą z FC KK 2019.

Godzina 19:00

WZMOCNIENI FC - FC KK 2019 (LIGA E)

Obie drużyny nie zaliczą swoich premierowych występów w tegorocznej Lidze Zimowej do udanych. Zawiedli zwłaszcza Wzmocnieni, którzy gładko ulegli Ready4s. Zespół FC KK również przegrał, ale z Black Label powalczył. Jedni i drudzy będą się dzisiaj chcieli z pewnością zrehabilitować i zaprezentować ze znacznie lepszej strony . Tak na dobrą sprawę trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego starcia. My stawiamy na remis, chociaż każdy wynik wydaje się w tym przypadku równie prawdopodobny.

NASZ TYP: X

Godzina 19:45

DZIKI WSCHÓD - KORKOCIAGI.COM (LIGA B/C)

Debiut Dzikiego Wschodu w starciu z Podchmielonymi wypadł całkiem dobrze i po niezłym meczu udało się tej drużynie zgarnąć komplet punktów. Mniej zadowoleni mogą być zawodnicy Korkociagów, którzy wyraźnie ulegli Zabankuj.pl, chociaż rozegrali...bardzo dobre zawody. W przeciwieństwie do rywali byli jednak na bakier ze skutecznością. Jeśli poprawią ten element gry to mogą być naprawdę groźni. Liczymy, że obie ekipy stworzą interesujące widowisko. Stawiamy na remis, aczkolwiek do podziału punktów wcale nie musi dojść.

NASZ TYP: X

Godzina 20:30

ADGOSKLEP.PL - REKONWALESCENCI SKAWINA (LIGA C/D)

Rekonwalescenci Skawina sprawili w poprzednim tygodniu małą niespodziankę i pokonali wyżej notowaną Stal Nowa Huta. Pokazali tym samym, nie pierwszy z resztą już raz, że jak chcą to potrafią. W takiej dyspozycji nie muszą się bać żadnego przeciwnika w Lidze C/D. Dzisiaj naprzeciw stanie ekipa Adgosklepu, która w pierwszej kolejce rozegrała zupełnie niezły mecz przeciwko 4senalowi, ale okazała się minimalnie gorsza. Zawodnicy Adgo na pewno będą się chcieli zrehabilitować. Szans na punkty na pewno nie można im odbierać, jednak faworytem jest drużyna ze Skawiny.

NASZ TYP: X2

Godzina 21:15

GDA INVESTMENT/TEB EDUKACJA - KRUPIŃSKI POMPY (LIGA A)

Zespół GDA/TEB w swoim pierwszym występie odrobinę rozczarował, bo tak należy traktować stratę punktów w rywalizacji z Pink Bowling. Jeszcze gorzej wypadli jednak ich dzisiejsi rywale, którzy niespodziewanie przegrali z Prawdzikami. Obie drużyny mają zatem coś do udowodnienia. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest jednak GDA Investment/TEB Edukacja. Mocno zdziwimy się jeśli dzisiaj nie sięgnie po pełną pulę. Trudno się bowiem spodziewać, aby Pompy były w stanie urwać punkty znacznie bardziej doświadczonemu przeciwnikowi. Z drugiej strony wszystko w piłce nożnej jest możliwe.

NASZ TYP: 1

Godzina 22:00

STOMATOLOGIA STUPKA - PRAWDZIKI (LIGA A)

Pojedynek sąsiadów w tabeli. Stomatologia w pierwszej kolejce zaskoczyła swoją dyspozycją i okazała się zdecydowania lepsza od NEMBUDu, któremu zaaplikowała aż 15 goli. Nieco skromniejsze, bo trzybramkowe, zwycięstwo z Pompami odniosły Prawdziki. Oba zespoły zajmują na tą chwilę miejsce w czołówce, aczkolwiek naszym zdaniem po dzisiejszym spotkaniu utrzyma je tylko Stomatologia Stupka. W tym zespole należy bowiem upatrywać zdecydowanego faworyta tej rywalizacji. Prawdziki z całą pewnością wykażą się ambicją i powalczą, ale finalnie zejdą z boiska pokonane.

NASZ TYP: 1

Godzina 22:45

UBS KRAKÓW - ALBATROS (LIGA C/D)

UBS Kraków z bardzo dobrej strony pokazał się w swoim pierwszym występie, w którym pokonał wyżej notowaną Krakoską Piłkę. Zaprezentował przy tym najważniejsze swoje atuty: dobrą organizację gry w obronie oraz umiejętność wyprowadzania szybkich kontrataków. Jeśli gracze UBSu myślą o kolejny komplecie punktów to dzisiaj będą musieli zagrać na podobnym poziomie. Albatros w ubiegłym tygodniu minimalnie przegrał z Despero i z całą pewnością będzie się chciał odegrać. Zapowiada się ciekawe widowisko, którego delikatnym faworytem jest według nas mimo wszystko Albatros.

NASZ TYP: X2

(0 votes)