Podtrzymać dobre wspomnienia, powrót Zabankuj.pl

Piątkowy wieczór w Lidze Zimowej to między innymi starcie Elity-Bud z Rafisem w Lidze A. Problemów z wywalczeniem kompletu punktów nie powinny mieć Asy NH, które zmierzą się z Czyżyny. W Lidze B/C będzie miał miejsce powrót do FLS Zabankuj.pl, które na początek spotka się z Korkociagami.com. W Lidze C/D mający za sobą nie najlepszy sezon Alliance powalczy o punkty z Szopenami Futbolu i tym spotkaniem będzie chciał przywołać dobre wspomnienia z debiutanckiej edycji przed rokiem. Ponadto 4senal zmierzy się z Adgosklepem.pl, a w Lidze E Wzmocnieni FC zmierzą się z absolutnym debiutantem, czyli ekipą Ready4s.

Godzina 19:00

READY4S - WZMOCNIENI FC (LIGA E)

Dla obu ekip będzie to premierowy występ w Lidze Zimowej. Wyżej w tym starciu należy ocenić szanse bardziej doświadczonych i znających już FLSowe realia Wzmocnionych FC. Jesienią Wzmocnieni potwierdzili, że są bardzo solidną drużyną, potrafiącą utrzymać niezły poziom przez dłuższy czas. Zespół Ready4s jest dla nas sporą zagadką, ponieważ jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać go w akcji i nie wiemy jakim potencjałem dysponuje. Na tą chwilę więcej szans na wygraną przyznajemy Wzmocnionym.

NASZ TYP: 2

Godzina 19:45

ELITA-BUD - RAFIS (LIGA A)

Bardzo interesująco zapowiadające się spotkanie. Wiele osób może być zdziwionych, że stawiamy na Elitę-Bud, jednak trzeba wziąć poprawkę, że Rafis będzie grał składem dalekim od optymalnego i o seryjne wygrywanie meczów będzie znacznie trudniej niż jesienią. Dzisiaj na drodze Rafisu stanie ambitna i wciąż głodna sukcesów Elita-Bud, dla której będzie to debiut wśród najlepszych w FLS. Naszym zdaniem wypadnie on okazale i zakończy się wywalczeniem kompletu punktów przez mistrza Ligi C1 z jesieni.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:30

ALLIANCE - SZOPENI FUTBOLU (LIGA C/D)

Zespół Alliance po niezbyt udanym sezonie jesiennym z pewnością stawia sobie za cel znacznie lepszy występ w Lidze Zimowej, z którą ma całkiem miłe wspomnienia. Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej edycji Alliance było jedną z rewelacji rozgrywek, ostatecznie meldując się na najniższym stopniu podium Ligi C1. Dzisiaj naprzeciw staną Szopeni Futbolu, którzy potrafią napsuć krwi każdemu ligowemu rywalowi. Nie zawsze osiągają co prawda wyniki na miarę możliwości, ale na pewno nie można tej drużyny lekceważyć. W pierwszym spotkaniu tych drużyn, które miało miejsce wiosną, padł remis 1:1. Dzisiaj stawiamy na zwycięstwo Alliance.

NASZ TYP: 1

Godzina 21:15

ASY NH - CZYŻYNY (LIGA A)

Asy długo wahały się, czy wystartować w Lidze Zimowej, ale ostatecznie Darka Nowaka i spółkę będziemy mogli zimą oglądać pod balonem na Parkowej. I trzeba powiedzieć, że właśnie w Asach należy widzieć głównego kandydata do triumfu w Lidze A. Na początek zmierzą się z Czyżynami. Teoretycznie kwestia trzech punktów jeszcze przed pierwszym gwizdkiem wydaje się być rozstrzygnięta, ale należy pamiętać, że zawodnicy Czyżyn mają spore doświadczenie w rywalizacji z najlepszymi i nie raz, nie dwa potrafili urwać punkty wyżej notowanemu rywalowi, chociaż nikt na nich nie stawiał. Dzisiaj obstawiamy wygraną Asów, ale wcale nie musi ona przyjść łatwo.

NASZ TYP: 1

Godzina 22:00

ZABANKUJ.PL - KORKOCIAGI.COM (LIGA B/C)

Zabankuj.pl wraca do Futbolowej Ligi Szóstek po ponad rocznej przerwie. W swoim pierwszym występie po przerwie zmierzy się z Korkociagami, które mają za sobą niezbyt udany sezon jesienny. Ekipa Jacka Gabrysia na pewno będzie więc chciała dobrze wypaść i w niej należy upatrywać delikatnego faworyta tej rywalizacji. Zabankuj na pewno nie stoi jednak na straconej pozycji. W kadrze ma bowiem kilku zawodników, którzy grali ze sobą w przeszłości, a więc ze zgraniem nie powinno być problemów. Nastawiamy się na interesujący mecz ze sporą liczbą bramek.

NASZ TYP: X2

Godzina 22:45

4SENAL - ADGOSKLEP.PL (LIGA C/D)

Dla obu drużyn będzie to pierwszy mecz w Lidze Zimowej. Wyżej należy ocenić szanse 4senalu, który co prawda nie zdołał jesienią utrzymać się na trzecim szczeblu rozgrywkowym, ale mimo wszystko w kilku spotkaniach pokazał całkiem spore możliwości. Adgosklep również dysponuje sporym potencjałem, natomiast długo nie mógł się w minionej kampanii odnaleźć w Lidze D1 i tylko dobrej końcówce, siedem punktów w trzech meczach, zawdzięcza miejsce w środku tabeli. Spodziewamy się zaciętego, ale niekoniecznie efektownego, pojedynku, z którego zwycięsko naszym zdaniem wyjdzie 4senal.

NASZ TYP: 1

Last modified on piątek, 29 listopad 2019 09:49
(0 votes)