Czy mają patent? Meczdej na drodze Klubu Sportowego

 Na początku 8 tygodnia KS Klub Sportowy zagra z FC Meczdej, czyli jedynym zespołem, który w tym roku KS pokonał. Ostatnio zawodnicy w czerwonych koszulkach wygrali trzy spotkania z rzędu, więc mecz zapowiada się interesująco. Ciekawie powinno być także w Lidze A, gdzie GDA zagra z TEBem, a Stomatologia z Cybermachiną. Z problemami kadrowymi spróbują się uporać Bad Boysi, których czeka trudne wyzwanie, jakim jest starcie z NEMBUDem. Sporo emocji powinno dostarczyć spotkanie pomiędzy VilaNovą i Kalinexem - obie drużyny liczą się w walce o laury w Lidze B1.

Godzina 19:10

BTCH - Husaria Kraków (Liga D1)

Husaria po udanej inauguracji rozgrywek nie zwalnia tempa i z sześcioma zwycięstwami na koncie przewodzi ligowej stawce. W poniedziałkowy wieczór gracze tej ekipy będą mieli idealną szansę do umocnienia się w czubie rozgrywek, bowiem BTCH co prawda w ostatnich meczach zanotowało lekką zwyżkę formy, jednak w starciu z tak świetnie dysponowanym przeciwnikiem, nie wróżymy tej ekipie zbyt wielkich szans na korzystny rezultat.

NASZ TYP: 2

Godzina 19:40

Apollo 30 - Wakanda FC (Liga C1)

Apollo wyraźnie nie może odnaleźć się na trzecim szczeblu rozgrywkowym, przegrywając mecz za meczem. Tym razem nie zanosi się na to, aby coś w tym aspekcie się zmieniło, bowiem "czerwoni" zmierzą się z Wakandą, która kreci się koło podium i z pewnością będzie chciała zrehabilitować się za ostatnie dwa mecze bez zwycięstwa. Stawiamy na bardzo jednostronny mecz, w którym górą będą gracze czwartej drużyny Ligi C1.

NASZ TYP: 2

Victoria - Bianconeri (Liga C2)

Mecz dwóch najsłabiej prezentujących się dotychczas zespołów w lidze. Spotkanie to będzie zatem niejaką szansą na przełamanie, dla którejś z ekip. Bianconeri w ostatnich trzech meczach, tylko raz schodzili z boiska pokonani, co jest niezłym prognostykiem przed starciem z Victorią, która w bieżącej kampanii nie zdobyła jeszcze choćby punktu.

NASZ TYP:2

PWK - Silicon Creations (Liga E2)

PWK od początku sezonu spisuje się bardzo solidnie, dzięki czemu gracze tej ekipy mogą cieszyć się z miejsca na najniższym stopniu podium, przegrywając tylko jedno spotkanie w sezonie jesiennym. Tak dobrych nastrojów nie może mieć silicon Creations, bowiem z sześcioma oczkami na koncie, ekipa ta sklasyfikowana jest dopiero na dwunastej pozycji. Czujemy, że po poniedziałkowym starciu, lokata ta nie ulegnie znaczącej poprawie.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:05

Kadra GAP AZS UEK - Aptiv (Liga B2)

Akademicy w ubiegłej kolejce dosyć niespodziewanie gładko poradzili sobie z Relaksmisją, wygrywając aż 5:0, co z pewnością pokazuje, że gracze UEK-u są w świetnej dyspozycji. Aptiv od początku sezonu nie radzi sobie najlepiej i dobre mecze tej ekipy można wskazać na palcach jednej ręki. Poza zwycięstwem z Kamebem, gracze Marcina Kosia w ostatnich pięciu meczach schodzili z boiska pokonani aż czterokrotnie. Dzisiaj ponownie czeka ich bardzo trudna przeprawa.

NASZ TYP:1

Godzina 20:35

C.F. VilaNova - FC Kalinex (Liga B1)

Kalinex mimo ostatniej lekkiej zadyszki nadal jest wiceliderem tabeli i do samego końca będzie liczył się w walce o awans do elity. VilaNova z kolei od pięciu meczów nie przegrała, pokonując m.in. wysoko Wybrzeże Klatki Schodowej. Czeka nas bardzo zacięte spotkanie, w którym trudno wskazać jednoznacznego faworyta, bowiem obie ekipy są na fali, co zapowiada nam niezwykle emocjonujące i trzymające w napięciu widowisko.

NASZ TYP: X

FC Meczdej - KS Klub Sportowy (Liga C2)

Mecz ten może mieć tylko jednego faworyta i jest nim oczywiście drużyna KS Klubu Sportowego. KS od początku sezonu spisuje się znakomicie i z kompletem punktów pewnie przewodzi ligowej stawce. Meczdej po kiepskiej inauguracji, w ostatnim czasie wygrał trzy mecze pod rząd, jednak mimo tego gracze Cezarego Dudy naszym zdaniem nie mają zbyt wielkich szans w pojedynku z liderem tabeli Ligi C2.

NASZ TYP:

Albatros - Ławka Rezerwowych (Liga D2)

Albatros po ostatniej udanej grze, wyrasta na jednego z głównych faworytów do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Podopieczni Mateusza Cholewy w poniedziałek zagrają z Ławką Rezerwowych, której postawa bardzo rozczarowuje. Pomarańczowi z jednym zwycięstwem sklasyfikowani są bowiem na ostatniej pozycji w tabeli i ich szanse na utrzymanie, maleją z każdym kolejnym spotkaniem. Stawiamy na bardzo jednostronny mecz, w którym Albatros zgarnie kolejny komplet oczek.

NASZ TYP: 1

Godzina 21:00

Browary Hills 32040 - ASTOR (Liga B1)

Obie ekipy nie zachwycają i wszystko wskazuje na to, że będą uwikłane w walkę o pozostanie w Lidze B1. Szczególnie zaskakująca jest dla nas postawa Browarów, którzy w ubiegłym sezonie bardzo dobrze prezentowali się w Lidze C2. Teraz w ich grze coś się wyraźnie zacięło. Dzisiaj w meczu beniaminków stawiamy na podział punktów po bardzo zaciętym spotkaniu.

NASZ TYP: X

Godzina 21:30

Jala Dreips - CCKS Chłopy (Liga C2)

Przenosimy się do Ligi C2, w której zmierzą się drużyny będące w zgoła odmiennej dyspozycji. Jala Dreips po serii kilku porażek, w ostatnich trzech meczach nie zaznała goryczy porażki, co pozwoliło tej ekipie wydostać się ze strefy spadkowej. Chłopy z kolei, mimo udanej inauguracji, złapały lekką zadyszkę, która nie pozwoliła im odnieść zwycięstwa w starciach z niżej notowaną Portą i Meczdejem. Czeka nas bardzo ciekawe widowisko, w którym nie jesteśmy w stanie wskazać jednoznacznego faworyta.

NASZ TYP:

GDA Investment - TEB Edukacja (Liga A)

Edukacja po dwóch porażkach z czołowymi drużynami ligi, czyli Rafisem i Asami NH, wygrała kolejne trzy spotkania, potwierdzając swoją wysoką formę. Dzisiaj podopiecznych Radka Targosza czeka niezwykle ważny mecz z GDA Investment, które w bieżącej kampanii zagrało co prawda tylko cztery spotkania, jednak w aż trzech z nich gracze tej ekipy mogli schodzić z boiska zadowoleni po wygranej. Stawiamy na bardzo zacięte spotkanie, w którym wynik do samego końca może być sprawą otwartą.

NASZ TYP: X

Stomatologia Stupka - Cybermachina G. Pub (Liga A)

Stomatologia w ubiegłym tygodniu po rozczarowującej postawie, uległa Rafisowi 3:11, co dla drużyny Łukasza Stupki oznacza niemal koniec marzeń o obronie mistrzostwa. Szanse na podium jednak nadal są i jeśli "czarni" myślą jeszcze poważnie o uratowaniu sezonu jesiennego, takie mecze jak ten z Cybermachiną muszą koniecznie wygrywać. Rywal nie prezentuje się bowiem zbyt dobrze, odniósł w tym sezonie tylko jedno zwycięstwo i w starciu z podrażnioną Stomatologią, nie ma naszym zdaniem zbyt wielkich szans.

NASZ TYP: 1

Godzina 21:55

NEMBUD - Bad Boys (Liga A)

W ostatnim meczu rozgrywanym w poniedziałkowy wieczór NEMBUD zmierzy się z Bad Boys. BB w ubiegły tydzień nie stawili się na meczu z Edukacją i ich sytuacja w tabeli nie może napawać nikogo z kręgu tej drużyny optymizmem. NEMBUD w ubiegłej kolejce dosyć niespodziewanie pokonał świetnie spisujące się Asy i z pewnością gracze tej ekipy przystąpią do tego meczu niesamowicie uskrzydleni. Szykuje nam się bardzo jednostronne widowisko.

NASZ TYP: 1

(0 votes)