Powitanie nowych, powrót starych

Na zakończenie 1. tygodnia zmagań mamy aż 3 debiutujące i jedną powracającą drużynę. W meczu nowych ekip w Lidze E2 zagrają ze sobą  Eagles FC i ANTyFUTBOL. W tej samej grupie po trzech latach rozłąki z FLSem do gry - meczem ze Starymi Wilkami - wraca Rocket Fuel. W Lidze D2 debiutujących Wadowskich sprawdzi natomiast mocny beniaminek Wonderkids.

Godzina 19:10

Stare Wilki - Rocket Fuel (Liga E2)

Stare Wilki zaliczają się do jednych z najbardziej zgranych i doświadczonych zespołów Ligi E2. Dzisiaj staną przed okazją wywalczenia 3 punktów na otwarcie sezonu, ale najpierw muszą pokonać również doświadczony, powracający do FLSa po długiej przerwie - zespół Rocket Fuel. Aktualnej formy ekipy Jacka Rollauera nie znamy, ale podejrzewamy, że zostało jej coś jeszcze z dawnych występów w elicie i dlatego mogą sporo namieszać. W dzisiejszym spotkaniu obstawiamy jednak bezpieczny remis, bo atutem Wilków są regularne występy.

NASZ TYP: X

Godzina 20:05

Eagles FC - ANTyFUTBOL (Liga E2)

Mecz dwóch nowych ekip, które tym sezonem dołączają do FLSa. Eagles nie można jednak zaliczyć do totalnych “żółtodziobów”, gdyż jest to zespół, którego trzon stanowią zawodnicy występującego w rozgrywkach jeszcze wiosną - OSK Adrenalina. ANTyFUTBOL to natomiast paczka kumpli z pracy, o których niewiele możemy powiedzieć, prócz tego, że stawiają na dobrą zabawę. Znając możliwości wspomnianych zawodników dawnej Adrenaliny jesteśmy w stanie postawić na ekipę FC, która sprawdzi umiejętności chłopaków z AF.

NASZ TYP: 1

Godzina 21:00

C.F. VilaNova - Home Broker/Taniemieszkania.pl (Liga B1)

VilaNova, która swoją grę opiera głównie na osobie Vitora Perreiry jest przed tym sezonem stawiana w roli kandydata do zajęcia bezpiecznej lokaty w środku stawki. Pierwszy mecz po zanotowaniu kolejnego awansu portugalski zespół zagra z Home Brokerem, który dzięki świetnej końcówce wiosną zapewnił sobie pozostanie na szczeblu B. Jeśli gracze Dobosza podtrzymali formę, to powalczą dziś z beniaminkiem jak równy z równym. Jeśli HB myślami będzie jeszcze na wakacjach, to VilaNova ma dużo argumentów, żeby być zagrożeniem. Naszym zdaniem remis na dobry początek jest tu najpewniejszym z typów.

NASZ TYP: X

Godzina 21:55

Wadowscy - Wonderkids (Liga D2)

Jedno z najbardziej pozytywnych zaskoczeń poprzedniego sezonu - ekipa Wonderkids, stanie dzisiaj do walki o swoje pierwsze punkty na szczeblu D. Rywalem będzie zespół Wadowskich, któremu nieprzypadkowo została przed sezonem przyznana dzika karta. Stworzony przez Piotra Chwaję zespół jest typowany do zajęcia bezpiecznej lokaty w środku tabeli, z możliwością walki nawet o coś więcej. To jednak “Zieloni” są jednym z faworytów ligi i naszym zdaniem mają dziś szansę zrobić swoim rywalom przysłowiowy “chrzest”.

NASZ TYP: 2

Last modified on piątek, 23 sierpień 2019 10:37
(0 votes)