Hit z udziałem Kamebu i Kadry

W ostatnim dniu rozgrywek przed Świętami zagramy na boiskach Com-Com Zone i Hutnika. Hitowo zapowiada się mecz Ligi C1 pomiędzy Kamebem i Kadrą GAP. Oba zespoły szły do tej pory jak burza, ale po 4 kolejkach świetna seria któregoś z nich będzie musiała się zakończyć. W Lidze A mamy dziś tylko jedno spotkanie, w którym przeszkodzić Stomatologii w powrocie na fotel lidera będzie chciał zespół Pink Bowling. Również interesująco może być w meczu niepokonanych ekip Ligi B1, gdzie zmierzą się beniaminek z Kalinexu i zdegradowany zespół Maestro. Na najniższym szczeblu w Lidze E2 Albero zagra z Perłą. Będzie to mecz, w którym obie z ekip będą mogły potwierdzić swoje aspiracje do walki o medal.

Godzina 19:40

FC Po 40-tce - GSBK (Liga C1)

Mecz drugiej połowy tabeli. Po minimalnej porażce na początku sezonu nadeszły lepsze chwile dla zespołu FC, które przerwała dopiero ostatnia porażka z Wakandą. Dzisiejszy mecz z GSBK "Czterdziestolatkowie" mogą potraktować jako szansę na szybką rehabilitację, ponieważ zespół Ryszarda Sajdaka nie potrafił do tej pory przeciwstawić się żadnemu z rywali. Patrząc na dotychczasowe rezultaty nie mamy prawa faworyzować dzisiaj GSBK.

NASZ TYP: 1

BTCH - KS Klub Sportowy (Liga D1)

BTCH - pomimo swojego odległego miejsca - potrafiło ostatnio sprawić sporo problemów mającemu komplet punktów Shamrockowi. Dzisiaj czeka je kolejny rywal z czołówki, którym jest rewelacyjny Klub Sportowy. KS w ostatnich dwóch meczach dosłownie miażdżył swoich przeciwników i po 4 spotkaniach ma zasłużone 12 punktów. Dzisiaj ciężko jest nam znaleźć jakiekolwiek atuty, które mogłyby przechylić szalę na korzyść BTCH.

NASZ TYP: 2

Silicon Creations - Wonderkids (Liga E2)

Zamykający tabelę Silicon ma dziś przed sobą twardy orzech do zgryzienia, ponieważ jego rywalem jest rewelacyjny zespół lidera. Gracze Wonderkids po pięciu spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 15 punktów i z pewnością dzisiaj chętnie powiększą swoją przewagę nad resztą stawki. Zadanie nie powinno być trudne, ponieważ gracze SC mają po 4 meczach 0 punktów i tylko 3 gole na swoim koncie. Absolutnym faworytem pozostają więc "Zieloni".

NASZ TYP: 2

Godzina 20:35

Płaszów-Serwis Bank - OSK Adrenalina (Liga D2)

Po bardzo przyzwoitym początku Płaszów ostatnio zszedł ze zwycięskiej ścieżki. Najpierw remis z NZSem, a później wysoka porażka z Apollo zepchnęły go do środka ligowej stawki. Jeszcze niżej w ligowej rozpisce znajduje się dzisiejszy rywal Serwis-Banku, czyli Adrenalina, po której również można było spodziewać się czegoś więcej. Zespół OSK wygrał do tej pory tylko jedno spotkanie przeciwko przedostatniej Vittorii, co pokazuje, że nadal szuka optymalnej formy. Dzisiaj typujemy powrót Płaszowian na zwycięski szlak.

NASZ TYP: 1

Heineken HGSS - Hutniczek (Liga E1)

Heineken radzi sobie wiosną zupełnie przyzwoicie. Wrażenie mogą robić trzy ostatnie spotkania, w których "Biało-zieloni" zdobyli 7 punktów. Dzisiaj o kolejne punkty powalczą z będącym prawie na końcu stawki Hutniczkiem, który nadal nie może się odnaleźć w realiach obecnego sezonu. Przedostatni zespół w tabeli swój jedyny dotąd punkt zdobył w meczu z Watahą i dzisiaj stoi przed szansą zdobycia kolejnych oczek. Mimo że Hutniczek nie jest faworytem, to naszym zdaniem nie pozostaje też bez szans w meczu z Heinekenem.

NASZ TYP: 1X

Błękitna Husaria - AKS Kabaret (Liga E2)

Znajdująca się w drugiej połowie tabeli Husaria o swoje drugie zwycięstwo w sezonie powalczy dziś z lokującym się tuż za podium Kabaretem. Husaria zwycięstwem zakończyła do tej pory tylko pojedynek z Jager-Masters. W meczach z czołówką natomiast konsekwentnie traciła wszystkie punkty i gracze AKSu będą chcieli dzisiaj potwierdzić tę nieszczęsną dla "Błękitnych" regułę. Nie skreślamy jednak ambitnego zespołu BH, dlatego dajemy typ z podpórką.

NASZ TYP: X2

Godzina 21:00

Stomatologia Stupka - Pink Bowling (Liga A)

Mająca mistrzowskie aspiracje Stomatologia idze póki co zgodnie z planem. Poza pierwszym meczem z Rafisem pozostałe starcia wygrywała już zdecydowanie i z kompletem oczek plasuje się tuż za plecami Aqua Soil. W przypadku zwycięstwa nad Pink Bowling zespół Stupki wskoczy z powrotem na fotel lidera, ale nie będzie to łatwe zadanie. Przekonał się o tym zespół Aqua, który w ostatniej kolejce został pokonany właśnie przez "Pinków". Stomatologia to jednak zespół, który do podobnej niespodzianki nie powinien dopuścić.

NASZ TYP: 1

Kadra GAP AZS UEK - Kameb (Liga C1)

Absolutnie hitowo zapowiadający się mecz pomiędzy zespołami, które otwierają tabelę Ligi C1. Zarówno Kameb, jak i Kadra mają po 4 meczach komplet punktów i dzisiaj któryś z zespołów będzie musiał przerwać swoją doskonałą passę. Oba zespoły cechuje świetna organizacja gry i ofensywny ciąg. Możemy więc spodziewać się dobrego futbolu, na który będzie się przyjemnie patrzeć. Trudno jednak wyrokować, która z drużyn może okazać się ostatecznie lepsza.

NASZ TYP: X

Calcio&Birra - No Name (Liga D1)

Pojedynek dołu tabeli, w którym zagrają ze sobą zespoły mające na swoim koncie dopiero po jednym zwycięstwie. Calcio lepsze okazało się w 2. tygodniu w meczu z Cocą, natomiast No Name w tej samej kolejce pokonał rezerwy Asów NH. Mimo kolejnych porażek obu zespołów - w ostatnich dwóch meczach to zespół Daniela Krokosza sprawił więcej problemów swoim rywalom z czołówki i to jemu przypisujemy dzisiaj minimalnie więcej szans w starciu z Calcio.

NASZ TYP: X2

Godzina 21:30

KS Augustyn - NZS UEK FC (Liga D2)

W tym sezonie Augustyn spisuje się bardzo przeciętnie o czym świadczą tylko 4 punkty zdobyte w 4 meczach. Zespół Kamila Samołyka zdążył jednak pokazać odrobinę swoich możliwości w wygranym meczu z mocną Rodziną Królewską. Dzisiaj jego przeciwnikiem będzie notujący coraz lepsze wyniki NZS UEK. "Akademicy" w trzech ostatnich spotkaniach zainkasowali 7 punktów, co w przypadku ewentualnego zwycięstwa dzisiaj pozwoliłoby im dobijać się do czołówki. Naszym zdaniem to właśnie UEK podtrzyma swoja dobrą passę.

NASZ TYP: 2

Nie ma Lipy - Janusze Futbolu (Liga E1)

Nie ma Lipy to jeden z najlepiej prezentujących się zespołów Ligi E1. Podopieczni Rafała Furgała mają po 3 meczach komplet punktów, a dzisiaj o kolejne oczka powalczą z ekipą Januszy. Zawodnicy Streckera również mają na swoim koncie rozegrane 3 mecze, z których wygrali tylko jeden - na otwarcie sezonu przeciwko Admindowi. Ostatnim meczem z Flamingo Janusze pokazały jednak, że potrafią postawić twarde warunki. Podobnych emocji spodziewamy się w dzisiejszym meczu z faworyzowanym NmL.

NASZ TYP: 1

Albero Meble - Perła Kraków (Liga E2)

Konfrontacja zespołów mających ambicje walki o najwyższe cele. Nie najlepsze wrażenie - pozostałe po pierwszej porażce Albero - zostało już zatarte. "Różowi" w 4 kolejnych spotkaniach regularnie dopisywali sobie komplet punktów, co dało im pozycję wicelidera. Perła natomiast w ubiegły piątek wyszarpała zwycięstwo w meczu z Jager-Masters i dzięki niemu zajmuje aktualnie 5. lokatę. Zwycięstwo w tym meczu poprawiłoby znacznie sytuację jednych i drugich w kontekście walki o grupę mistrzowską, dlatego typujemy wyrównany bój, w którym nikt nie odpuści.

NASZ TYP: X

Godzina 21:55

FC Kalinex - AS Maestro (Liga B1)

Pojedynek baniaminka z Kalinexu ze spadkowiczem z Maestro. Oba zespoły w tym sezonie nie zaznały jeszcze smaku porażki. Kalinex swoje 3 pierwsze mecze kończył z pełną pulą, a dopiero w ostatniej kolejce pierwsze punkty urwały mu Jastrzębie z Black Hawks. Maestro ma za sobą 3 starcia z doświadczonymi ekipami, w których zdobyło 7 punktów. Dzisiaj obstawiamy, że lepsi okażą się gracze z osiedla Kalinowego, którzy podtrzymują dobrą formę z Ligi Zimowej.

NASZ TYP: 1

Porta Kraków - Prawdziki (Liga C2)

Porta zaczęła sezon optymistycznie od remisu z VilaNovą. W tym momencie jednak - remisy stają się powoli jej przekleństwem. Po 4 meczach grający na żółto-czarno zespół nie ma ani jednego zwycięstwa, za to 3 remisy i 1 porażkę na koncie. Daje jej to oczywiście miejsce w drugiej połowie tabeli. Jej rywalem jest dzisiaj zespół Prawdzików, który jak dotąd wszystko w dobrym stylu wygrywa. Nie przewidujemy więc jego potknięcia z będącą w lekkim dołku Portą.

NASZ TYP: 2

Pakerbox.pl - Coca Juniors (Liga D1)

Nie ma ostatnio łatwego życia zespół Przemysława Mazgaja, któremu w 4 ostatnich meczach rywale aplikowali minimum 8 goli. Ostatnio ze zmagającym się z kłopotami kadrowymi Pakerboxem bezwzględnie rozprawił się Klub Sportowy. Dzisiaj Pakerbox zagra o swoje dopiero drugie zwycięstwo z zespołem Coca Juniors, który ostatnio w bardzo dobrym stylu zgarnął 3 punkty w starciu z Armagedonem. Traktujemy to jako dobry prognostyk i dlatego to właśnie "Albicelestes" zagrają dziś jako faworyt.

NASZ TYP: 2

(0 votes)