Doskoczyć do czołówki

Dzisiaj boisko przy ulicy Parkowej będzie gościć cztery mecze niższych lig. Najciekawiej zapowiadają się mecze Ligi C2. Najpierw głodna zwycięstw VilaNova zmierzy się z solidnymi Tubylcami, a spotkanie którejś ze stron pozwoli doskoczyć do ligowej czołówki. Później mająca komplet czterech zwycięstw Victoria zmierzy się z Biegunem, który swój jedyny mecz w sezonie również wygrał. Swoją zwycięską passę będzie chciał też dziś podtrzymać KS Klub Sportowy, który w Lidze D1 zagra z Pakerboxem.

Godzina 19:05

C.F. VilaNova - Tubylcy (Liga C2)

Mecz pomiędzy zespołami środka tabeli. VilaNova była przed sezonem typowana jako jeden z kandydatów do awansu, ale początek wiosny nie idzie póki co po jej myśli. W ostatniej kolejce zanotowała porażkę z Browarami i aktualnie zajmuje 8. miejsce. W dzisiejszym meczu może być jej trudno się odkuć, ponieważ “Biało-czarni” zagrają z Tubylcami. Zawodnicy Filemonowicza grają póki co w kratkę, ale potrafią zaskoczyć dobrym wynikiem. Dzisiaj obstawiamy więc remis.

NASZ TYP: X

Godzina 20:00

Victoria - BiegunSport (Liga C2)

Victoria, która jest beniaminkiem rozpoczęła ten sezon znakomicie i po 4 meczach zajmuje z kompletem punktów pozycję wicelidera. Dla BiegunSportu będzie to dopiero drugi mecz w sezonie, ale mając 3 punkty na koncie na razie też nie ma powodów do zmartwień. Dopiero dzisiejszy mecz może nam tak naprawdę pokazać, jaka jest aktualna forma zespołu Kamila Stepaniaka. Naszym zdaniem zaważyć może rytm meczowy Victorii, ale Bieguna też nie skreślamy.

NASZ TYP: 1X

Godzina 20:55

KS Klub Sportowy - Pakerbox.pl (Liga D1)

KS Klub jest jedną z rewelacji Ligi D1, ponieważ w 3 dotychczasowych spotkaniach zanotował komplet zwycięstw. Dzisiaj jego passę przerwać będzie chciał zespół Pakerboxa, któremu jedyne dotychczas 3 punkty udało się zdobyć w pierwszym meczu z Armagedonem. Zespół Przemysława Mazgaja może jednak usprawiedliwiać dość trudny terminarz, którego składową jest również dzisiejszy mecz z Klubem Sportowym. Dzisiaj Pakerbox znowu nie jest faworytem.

NASZ TYP: 1

Godzina 21:50

Perła Kraków - Jager-Masters (Liga E2)

Perła zanotowała dobre wejście w rozgrywki wiosenne, ale jej dobra passa została jednak przerwana w ostatnim meczu, w którym wysoko uległa Groove Street. Dzisiaj jej rywalem będą gracze Jager-Masters, którzy po świetnym początku notują ostatnio minimalne porażki. Wydaje się, że to Perła ma przewagę jakości piłkarskiej i to ona zdobędzie 3 punkty, ale Jager-Masters to ambitny zespół, który potrafi sprawić problemy. Dlatego typ “z podpórką”.

NASZ TYP: 1X

(0 votes)