Utrzymać czyste konto, zatrzymać zuchwałych Piratów

Czwartkowe batalie na Com-Com Zone rozpoczną się od dwóch ciekawych pojedynków w niższych Ligach. W Lidze E2 Błękitna Husaria rozpocznie cykl spotkań z pierwszą trójką, a pierwszym z jej rywali będzie dzisiaj coraz lepiej radząca sobie ekipa Albero. W Lidze E1 Flamingo, które w dwóch dotychczasowych spotkaniach nie straciło jeszcze gola, postara się dzisiaj urzymać czyste konto w meczu z barwną ekipą Januszy. Interesująco zapowiada się też późniejszy mecz Ligi C2, w którym zmierzą się Prawdziki i Jaglacci. Ci pierwsi mają na swoim koncie nieoczekiwany komplet punktów. Ci drudzy mają natomiast duże możliwości, ale jeszcze ani jednego punktu na koncie. Na deser w Lidze A zostawiamy sobie spotkanie mocnej Stomatologii z zuchwale prezentującym się beniaminkiem z ekipy Karola Kościółka.

Banda Pycholi - GSBK (Liga C1)

Mocnym uderzeniem zaczęła po awansie do Ligi C1 Banda Pycholi. Później przyszedł jednak mecz z Kadrą i ostatnie spotkanie ze starymi znajomymi z Wakandy, po których “Pomarańczowi” zeszli z boiska pokonani. Dzisiaj “Pychole” mają jednak dobry moment na przełamanie, bo po przeciwnej stronie barykady przedostatnie GSBK - przegrywające do tej pory wszystko. W takim wypadku pozostaje nam tylko postawić na BP.

NASZ TYP: 1

Janusze Futbolu - Flamingo FT (Liga E1)

Jedni i drudzy mają za sobą po dwa spotkania. Janusze w pierwszym z nich wygrały z FC Admind, ale już w następnym meczu musiały uznać wyższość Wzmocnionych. Lepiej idzie natomiast Flamingo, które debiutuje w FLSie dwoma zwycięstwami i co ważne - bez utraty nawet gola! W takim wypadku solidnym kandydatem do zwycięstwa nie może być inny zespół niż FT.

NASZ TYP: 2

Albero Meble - Błękitna Husaria (Liga E2)

Po bolesnym chrzcie z Wonderkids ekipa Albero wreszcie wkroczyła na dobre tory i wygrała trzy ostatnie spotkania. Dzisiaj zmierzy się z Błękitną Husarią, która przełamała się w ostatnim spotkaniu wygrywając minimalnie z Jager-Masters. Zespół Wojciecha Felisiaka rozpoczyna dzisiejszym meczem cykl arcytrudnych spotkań, w których jego rywalami będą zespoły obecnej pierwszej trójki. Typujemy, że w każdym z tych meczów może być ciężko o jakikolwiek punkt.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:35

CA Sharks - Korkociagi.com (Liga B1)

CA Sharks po dwóch pierwszych meczach mieli na koncie 2 punkty, a upragnione zwycięstwo zespół “Niebieskich” zanotował dopiero w ostatniej kolejce, w której wysoko pokonał zespół Home Brokera. Dzisiaj “Rekiny” stoją przed szansą na kolejne 3 oczka do kolekcji, ponieważ ich rywalem są Korkociagi. “Bordowi” po dwóch spotkaniach nie mają jeszcze na swoim koncie choćby punktu, przez co nie mają prawa wystąpić dziś w roli faworyta.

NASZ TYP: 1

Prawdziki - Jaglacci Tinderwolves (Liga C2)

Prawdziki dość nieoczekiwanie - jako jeden z dwóch zespołów Ligi C2 - ma do tej pory komplet punktów na swoim koncie. Jaglacci zaczęli ten sezon w zupełnie inaczej, bo od trzech porażek. Na usprawiedliwienie Tinderwolves mają to, że były to mecze z mocnymi rywalami. Jeśli jednak ekipa “Fioletowych” liczy w tym sezonie na coś więcej, to pora na pobudkę. Normalnie Prawdziki byłyby w zasięgu byłego B-ligowca, ale dzisiaj to na pewno nie on jest faworytem.

NASZ TYP: 1X

NZS UEK FC - Black Label (Liga D2)

NZS w pierwszym meczu po powrocie dostał tęgie lanie od Rodziny, ale już w dwóch kolejnych spotkaniach zaprezentował się dużo lepiej zdobywając w nich 4 punkty. Black Label ma natomiast po 3 spotkaniach 6 punktów, co daje mu aktualnie pozycję o dwa oczka wyższą względem swojego dzisiejszego rywala. Naszym zdaniem obie ekipy w równym stopniu mogą powalczyć dzisiaj o kolejne zwycięstwo.

NASZ TYP: X

Godzina 21:30

Piraci - Stomatologia Stupka (Liga A)

Stomatologia dość pewnie wkroczyła w swój kolejny sezon, co potwierdzają jej trzy zwycięstwa i komplet punktów. Ostatnio jej łupem padł beniaminek z Mazi-Teamu, a dzisiaj czeka ją mecz z kolejnym beniaminkiem, czyli powracającymi do Ligi A Piratami. Zespół Karola Kościółka również zaczął w dobrym stylu i po dwóch meczach ma już na koncie 4 punkty. Dzisiaj naszym zdaniem będzie mu jednak bardzo trudno o dopisanie kolejnych oczek.

NASZ TYP: 2

Krupiński Pompy - Weldbud (Liga B2)

Starcie dwóch preferujących ofensywny styl gry zespołów. Doświadczony Weldbud zmierzy się w nim z nowym w Lidze B zespołem Pomp. Ekipa Marka Rapacza dobry miała tylko start - później jednak uległa mającym wysokie aspiracje Żymle i NEMBUDowi. Krupiński natomiast po dwóch dobrych pierwszych kolejkach zaciął się w ostatniej i dzisiaj będzie chciał powrócić na dobry szlak, na co naszym zdaniem na nieco większe szanse niż jego rywal.

NASZ TYP: 1X

Coca Juniors - Armagedon (Liga D1)

Poza pierwszym spotkaniem z Whisky, w którym Coca wywalczyła remis - “Błękitno-biali” nie powąchali jeszcze punktów. Zwłaszcza ostatniego meczu z Dream Crushers nie zakończyli w dobrych nastrojach. Dzisiaj Juniors zmierzą się z Armagedonem, którego forma jest póki co bardzo niestabilna. Trzema punktami w trzech meczach “Pomarańczowi” raczej nie straszą, więc dzisiejsze starcie może być też dobrą okazją na przełamanie dla CJ.

NASZ TYP: X

(1 Vote)