Zapowiedzi meczów

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego.

Zapowiedzi meczów

Hit z udziałem Kamebu i Kadry

W ostatnim dniu rozgrywek przed Świętami zagramy na boiskach Com-Com Zone i Hutnika. Hitowo zapowiada się mecz Ligi C1 pomiędzy Kamebem i Kadrą GAP. Oba zespoły szły do tej pory jak burza, ale po 4 kolejkach świetna seria któregoś z nich będzie musiała się zakończyć. W Lidze A mamy dziś tylko jedno spotkanie, w którym przeszkodzić Stomatologii w powrocie na fotel lidera będzie chciał zespół Pink Bowling. Również interesująco może być w meczu niepokonanych ekip Ligi B1, gdzie zmierzą się beniaminek z Kalinexu i zdegradowany zespół Maestro. Na najniższym szczeblu w Lidze E2 Albero zagra z Perłą. Będzie to mecz, w którym obie z ekip będą mogły potwierdzić swoje aspiracje do walki o medal.

Zachować kolejne czyste konto, poprawić sobie humor

W przedostatni dzień rozgrywek 5. tygodnia zagrają zespoły tylko pierwszych trzech szczebli. W Lidze C2 przed trudnym zadaniem podtrzymania passy zwycięstw bez straconej bramki stanie Wakanda, a uniemożliwić zachowanie kolejnego czystego konta po jej stronie będzie chciał Virtus. W Lidze B1 kolejny - już piąty w historii - mecz pomiędzy CA Sharks i Omegą. Do tej pory to zespół Omegi wygrywał o jeden raz więcej, więc dzisiaj przed zespołem Sharksów pojawia się szansa na wyrównanie bilansu. W jedynym spotkaniu elity poprawić swój humor przed Świętami będzie chciał ostatnio pokonany zespół Aqua Soil, któremu przeszkadzać w tym będą gracze Wybrzeża.

Potwierdzić aspiracje, spotkania starych znajomych

We wtorek na boiskach Hutnika i Com-Com Zone 36 zespołów rozegra swoje kolejne mecze w ramach 5. tygodnia rozgrywek. Najwięcej emocji powinien dostarczyć mecz pomiędzy Shamrockiem a Krakoską piłką, Ponieważ zmierzą się w nim zespoły mające na swoich kontach komplet punktów. Jedni i drudzy będą chcieli udowodnić, że liczy się dla nich tylko gra o najwyższe cele w Lidze D1. Liga B2 również funduje nam dzisiaj mecz na szczycie, ponieważ zagrają w niej lider z wiceliderem, czyli najskuteczniejsza w lidze Żymła z dobrym w defensywie Amadeusem. W Lidze D2 spotkają się natomiast dobrzy znajomi z Ligi Zimowej, czyli Rekonwalescenci i Albatros. Podobnie w meczu Ligi B1 spotkają się ze sobą Radka i Wodociągi, które miały już okazję zagrać ze sobą jesienią.

Starcie dwóch dobrych serii, kolejny klasyk w Lidze A

Na rozpoczęcie piątego tygodnia rozgrywek FLS hitowo zapowiada się spotkanie zajmującego drugie miejsce w Lidze A Rafisu z piątą Edukacją. Bilans bezpośrednich spotkań zdecydowanie jest po stronie zespołu Radosława Targosza, który chcąc powalczyć o kolejne mistrzostwo nie może sobie pozwolić na kolejne porażki. W Lidze A ciekawie zapowiada się również mecz pomiędzy dwoma całkiem nieźle spisującymi się beniaminkami, czyli Asami NH i Mazi Teamem. W innym ciekawym meczu - w Lidze C2 - Browary, które ostatnie dwa mecze wygrały bez straty gola, zagrają przeciwko liderującej Victorii, która po 5 meczach ma na swoim koncie 15 punktów.

Doskoczyć do czołówki

Dzisiaj boisko przy ulicy Parkowej będzie gościć cztery mecze niższych lig. Najciekawiej zapowiadają się mecze Ligi C2. Najpierw głodna zwycięstw VilaNova zmierzy się z solidnymi Tubylcami, a spotkanie którejś ze stron pozwoli doskoczyć do ligowej czołówki. Później mająca komplet czterech zwycięstw Victoria zmierzy się z Biegunem, który swój jedyny mecz w sezonie również wygrał. Swoją zwycięską passę będzie chciał też dziś podtrzymać KS Klub Sportowy, który w Lidze D1 zagra z Pakerboxem.

Utrzymać czyste konto, zatrzymać zuchwałych Piratów

Czwartkowe batalie na Com-Com Zone rozpoczną się od dwóch ciekawych pojedynków w niższych Ligach. W Lidze E2 Błękitna Husaria rozpocznie cykl spotkań z pierwszą trójką, a pierwszym z jej rywali będzie dzisiaj coraz lepiej radząca sobie ekipa Albero. W Lidze E1 Flamingo, które w dwóch dotychczasowych spotkaniach nie straciło jeszcze gola, postara się dzisiaj urzymać czyste konto w meczu z barwną ekipą Januszy. Interesująco zapowiada się też późniejszy mecz Ligi C2, w którym zmierzą się Prawdziki i Jaglacci. Ci pierwsi mają na swoim koncie nieoczekiwany komplet punktów. Ci drudzy mają natomiast duże możliwości, ale jeszcze ani jednego punktu na koncie. Na deser w Lidze A zostawiamy sobie spotkanie mocnej Stomatologii z zuchwale prezentującym się beniaminkiem z ekipy Karola Kościółka.

O pierwsze wiosenne punkty

W połowie 4. tygodnia najciekawszym pojedynkiem wydaje się być mecz Ligi A, w którym o swoje pierwsze punkty w sezonie powalczą Wybrzeże i Bishaka. W Lidze B1 na drodze rozpędzonego Amber stanie potrafiąca sprawić niespodziankę Omega. Bez zdecydowanego faworyta pozostaje spotkanie Ligi C1, w którym powalczą ze sobą - zwycięskie w zeszłej kolejce - ekipy Wakandy i FC po 40-tce.

Ciekawe starcia w D1 i D2, trudna przeprawa Wonderkids

We wtorkowy wieczór zostanie rozegranych 17 spotkań. W Lidze B2 ciekawie zapowiada się starcie Amadeusa z Relakmisją. W tej samej lidze serię wygranych będą chciały podtrzymać Czyżyny oraz Żymła Siermięga. W Lidze C1 o pierwsze punkty powalczą Różowe Pantery, ale będzie o to ciężko, ponieważ rywalem Żubry. W Lidze C2 marsz w górę tabeli postara się rozpocząć Porta Kraków naprzeciw której staną dzisiaj CCKS Chłopy. O pierwsze punkty z kolei powalczą ekipy Nosaczy oraz Holby. Zacieramy sobie ręce na bardzo interesująco zapowiadajacą się rywalizację w Lidze D1 pomiędzy FC Meczdej i Dream Crushers. W Lidze D2 emocji nie powinno zabraknąć w starciu Albatrosa z Alliance. Podtrzymać dobrą formę w starciu z InPostem postara się zespół Heinekena. Na drodze kroczących od zwycięstwa do zwycięstwa Wonderkids tym razem stanie Groove Street.

Przedłużyć zwycięskie serie, ciekawe starcie beniaminków w elicie

W poniedziałkowy wieczór sporo emocji czeka nas na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, gdzie rozegranych zostanie aż pięć spotkań. W najciekawiej zapowiadającym się z nich dojdzie do konfrontacji dwóch dobrze radzących sobie wiosną beniaminków: Asów NH oraz Bad Boys. Zrehabilitować się za porażkę w poprzedniej kolejce postara się TEB Edukacja, która zmierzy się z Mazi Teamem. Ponadto dojdzie do kolejnej odsłony rywalizacji GDA Investment z Rafisem. O wysoką stawkę zagrają także Cemark.pl oraz Cybermachina G. Pub. W Lidze B1 o pierwsze punkty powalczą Radka oraz Valposiano. O podtrzymanie serii zwycięstw postarają się z pewnością: NEMBUD, Kadra GAP, Geodziki oraz Krakoska Piłka.

Bishaka po pierwsze punkty, Victoria i Płaszów po kolejne zwycięstwa

W piątkowy wieczór rozegrane zostaną co prawda tylko cztery spotkania, ale każde z nich zapowiada się naprawdę interesująco. Sporo powinno się dziać w starciu Bishaki Kurdwanów z Bad Boys. Dołączyć do ścisłej czołówki Ligi B1 będą chcieli zapewne gracze Piometu, ale na ich drodze staną zawsze groźne Korkociagi. W Lidze C2 wysoką dyspozycją postara się potwierdzić Victoria, ale z Tubylcami łatwo mieć nie będzie. Z kolei w Lidze D2 NZS UEK FC sprawdzi będący w dobrej formie Płaszów.