Zapowiedzi

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego, a także innych wydarzeń, czy cały rozgrywek.

Zapowiedzi

Szopeni z 4senalem o drugą wygraną, interesująco w B/C

Ciekawie zapowiada się dzisiejsza seria gier. W Lidze A Rafis po raz szósty w historii będzie rywalizował z Czyżynami. W Lidze B/C formę z pierwszej kolejki będą chciały potwierdzić: Płaszów - Serwis Bank oraz Zabankuj.pl. Obie drużyny staną jednak przed dużym wyzwaniem, ponieważ za rywali będą miały odpowiednio Błękitną Siermięgę oraz FC Lasowice. Liga C/D zaserwuje nam starcie Szopenów Futbolu z 4senalem. W Lidze E dobrą formę postara się utrzymać zespół Ready4s, któremu pokrzyżować szyki z pewnością zamierza Aptiv2.

Ciekawy wieczór, Prawdziki na drodze Stomatologii

W czwartkowy wieczór dwa spotkania zostaną rozegrane w Lidze A. W pierwszym z nich GDA/TEB zmierzy się z drużyną Krupiński Pompy. W drugim Prawdziki postarają się sprawić niespodziankę, jaką niewątpliwie byłoby urwanie punktów Stomatologii Stupka. W Lidze B/C zdecydowanego faworyta nie ma ciekawie zapowiadające się starcie Dzikiego Wschodu z Korkociagami. Sporo powinno dziać się szczebel niżej, gdzie dojdzie do pojedynków Adgosklepu z Rekonwalescentami oraz UBSu z Albatrosem. W jedynym spotkaniu Ligi E o pierwsze punkty Wzmocnieni FC powalczą z FC KK 2019.

Pink Bowling powalczy z Elitą, NZS o drugie zwycięstwo

W poniedziałkowy wieczór czekają nas dwa interesujące starcia w Lidze A. W pierwszym z nich Pink Bowling postara się zatrzymać Elitę-Bud. W drugim na drodze Asów NH stanie NEMBUD. W Lidze C/D Nic się nie stało oraz Krakoska Piłka postarają się podnieść po porażkach w pierwszej kolejce. O drugą wygraną w Lidze E powalczy NZS UEK FC, który jest faworytem meczu z Logitech Błękitną Husarią.

Vittoria sprawdzi ANTyloopy, a Stal Rekonwalescentów

W sobotnie popołudnie odbędą się trzy kolejne spotkania w ramach Ligi Zimowej. W pierwszym z nich doświadczona Vittoria Kraków zmierzy się z debiutującymi w FLS ANTyloopami. Następnie na murawę wybiegną Rekonwalescenci Skawina oraz Stal Nowa Huta. Ostatnim meczem będzie starcie powracającej do rozgrywek drużyny Black Label z kolejnym debiutantem - FC KK 2019.

Podtrzymać dobre wspomnienia, powrót Zabankuj.pl

Piątkowy wieczór w Lidze Zimowej to między innymi starcie Elity-Bud z Rafisem w Lidze A. Problemów z wywalczeniem kompletu punktów nie powinny mieć Asy NH, które zmierzą się z Czyżyny. W Lidze B/C będzie miał miejsce powrót do FLS Zabankuj.pl, które na początek spotka się z Korkociagami.com. W Lidze C/D mający za sobą nie najlepszy sezon Alliance powalczy o punkty z Szopenami Futbolu i tym spotkaniem będzie chciał przywołać dobre wspomnienia z debiutanckiej edycji przed rokiem. Ponadto 4senal zmierzy się z Adgosklepem.pl, a w Lidze E Wzmocnieni FC zmierzą się z absolutnym debiutantem, czyli ekipą Ready4s.

Dwa szlagiery, dwa debiuty

Przed nami drugi dzień zimowej rywalizacji. Dziś zobaczymy tylko jedno spotkanie w Lidze A, ale za to zapowiadające się niezwykle ciekawie - Stomatologia zagra z NEMDBUDem. Do miana szlagieru aspiruje także starcie medalistów z jesieni pomiędzy Albatrosem i Despero. Ligowe debiuty zaliczą ekipy FC Podchmieleni i Dziki Wschód, które zmierzą się w bezpośrednim starciu.

Zapowiedź sezonu zimowego - Liga E

Czas na zapowiedź sezonu zimowego w Lidze E. Na ten moment znajduje się w niej 10 drużyn stanowiących mieszankę ekip grających jesienią na czwartym i piątym szczeblu oraz nowych ekip, a także jednej powracającej.

Zaczynamy zimowe granie, 4 mecze na początek

Sezon zimowy zaczynamy od czterech meczów. W bezpośrednim starciu zmierzą się medaliści Ligi C z jesieni, czyli Black Hawks oraz Płaszów-Serwis Bank. O cenne w kontekście walki o playoffy punkty powalczą debiutanci na najwyższym szczeblu, czyli Prawdziki i Krupiński Pompy. Także w Lidze A po raz pierwszy zaprezentuje się połączona ekipa GDA i TEB Edukacji, a w Lidze E o poprawę nastrojów po kiepskiej jesieni zagrają drużyny NZSu UEK oraz Perły Kraków.

Zapowiedź sezonu zimowego - Liga B/C

W poniedziałek rozpocznie zmagania także Liga C/D, w której zobaczymy zespoły z Ligi B, czołówki C oraz nowe i powracające do rywalizacji zespoły. Oto zapowiedź sezonu na drugim szczeblu rozgrywkowym.