Zapowiedzi

Zapowiedzi spotkań odbywających się w ramach danego dnia rozgrywkowego, a także innych wydarzeń, czy cały rozgrywek.

Zapowiedzi

Powitanie nowych, powrót starych

Na zakończenie 1. tygodnia zmagań mamy aż 3 debiutujące i jedną powracającą drużynę. W meczu nowych ekip w Lidze E2 zagrają ze sobą  Eagles FC i ANTyFUTBOL. W tej samej grupie po trzech latach rozłąki z FLSem do gry - meczem ze Starymi Wilkami - wraca Rocket Fuel. W Lidze D2 debiutujących Wadowskich sprawdzi natomiast mocny beniaminek Wonderkids.

Rafis razy dwa, pierwszy hit w E2

Czwartek pierwszego tygodnia FLSowych zmagań ma kilka ciekawych par. Chyba najgoręcej zapowiada się starcie powracającego do elity Amberu z mającym apetyt na mistrza Rafisem. Zagrają również rezerwy zespołu z Kazimierzy, które w Lidze D1 spróbują przeciwstawić się Darmartowi. Z uwagą przyglądamy się też Prawdzikom, które po awansie do Ligi B1 powalczą o pierwsze punkty z Korkociągami. W niższych ligach najciekawiej zapowiada się mecz Perły z Armagedonem, które mają równie mocny apetyt na zajęcie czołowych lokat Ligi E2.

Hit na starcie Ligi B2, debiut "Lotników"

W trzeci dzień nowego sezonu najciekawiej zapowiada się mecz Ligi B2, w której zagrają ze sobą zespoły walczące wiosną o awans do elity, czyli Amadeus i Relaksmisja. Z zainteresowaniem czekamy również na debiut ekipy Kraków Airport, która powinna poradzić sobie dzisiaj - z próbującym się odbudować w Lidze D1 - GSBK. Ciekawi jesteśmy również, jak na tle Bandy Pycholi, wypadnie w Lidze C1 - Krakoska Piłka oraz czy Wakanda potwierdzi swoje wysokie aspiracje wygrywając z ABB.

Elita-Bud wchodzi do gry, pierwsze szlify nowych

Drugi dzień nowego sezonu stoi pod znakiem ligowych debiutów. Największą uwagę kierujemy na mecz faworyzowanej Elity-Bud, której w Lidze C1 przeciwstawić się będzie chciał Virtus. Przyjrzymy się również bezpośredniemu starciu absolutnie nowych zespołów w FLS, czyli grających w Lidze E2 Śledzików i FC Luje. W Lidze E1 jakość będącego jednym z kandydatów do mistrzostwa Despero sprawdzi Błękitna Wataha, natomiast poznać ekipę Familii de Papel pomoże nam Hutniczek. Liga D1 szykuje nam natomiast pojedynek kolejnego transferu z Playareny, czyli Styropianu Garlinho z ekipą Coca Juniors.

Nowy sezon czas zacząć

Długo wyczekiwany sezon Jesień 2019 czas zacząć! Już pierwszego dnia co najmniej kilka zaplanowanych pojedynków zasługuje na szczególną uwagę. W Lidze A formę ogranej na najwyższym szczeblu Cybermachiny sprawdzi debiutujący w elicie NEMBUD. W Lidze B1 brązowy medalista poprzednich rozgrywek AS Maestro zmierzy się z Wybrzeżem Klatki Schodowej. Z kolei Valposiano SOLIDEXPERT postara się zatrzymać zwycięski marsz Browarów Hills. Mierzący bardzo wysoko Kameb spotka się w Lidze B2 z wracającą do rozgrywek FLS drużyną XXXIV. W Lidze C2 CCKS Chłopy sprawdzą powakacyjną formę KS Klubu Sportowego. Liga D2 to bardzo ciekawie zapowiadające się starcia: Błękitnych Panter z Albatrosem oraz Złotych Chłopaków z Szopenami Futbolu. Na brak emocji nie powinniśmy także narzekać podczas meczu Ligi E2 pomiędzy PWK i Błękitną Husarią. „And now…let’s get ready to rumble!”

Zapowiedź sezonu Jesień 2019 - Liga E2

Ciekawie zapowiada się jesienią rywalizacja w Lidze E2. Stawka wydaje się bowiem bardzo wyrównana i na tą chwilę nie widzimy zespołu, który byłby zdecydowanym faworytem do końcowego triumfu. Na pewno w walce o czołowe lokaty będzie się liczył spadkowicz z wyższego szczebla - Armagedon. Także PWK, czyli nowa drużyna w stawce, powinna się liczyć w walce o medale. Duże możliwości w drugiej części poprzedniego sezonu pokazała Błękitna Husaria i dla niej również powinno się znaleźć miejsce w czołówce. Podobnie sprawa się ma z Perłą Kraków, która jednak musi ustabilizować formę. Na pewno sporo do powiedzenia będzie też miała ekipa Astor B. To są jednak jedynie nasze przypuszczenie, a wszystko, jak zawsze, zweryfikuje boisko. Postawa kilku drużyn stanowi bowiem dla nas sporą zagadkę i niewykluczone, że ktoś z tego grona okaże się czarnym koniem i porządnie namiesza w rozgrywkach.

Zapowiedź sezonu Jesień 2019 - Liga E1

W Lidze E1 jeden zespół wydaje się być murowanym kandydatem do końcowego triumfu. Mowa o zespole Despero, który w swoich szeregach ma kilku zawodników ogranych na wyższych FLSowych szczeblach. Poza tym w czołówce powinno znaleźć się miejsce dla Hutniczka, Vittorii Kraków oraz Wzmocnionych. Liczym rzecz jasna, że objawi się jakiś czarny koń, którego w tym momencie nie wymieniamy w gronie faworytów. Pozostałe drużyny będą walczyć o miejsca w środku stawki. Nie widzimy drużyny, która wyraźnie odstawałaby od pozostałych, dlatego rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Zapowiedź sezonu Jesień 2019 - Liga D2

Liga D2 nie ma zdecydowanego faworyta do końcowego triumfu, aczkolwiek widzimy w stawce kilka ekip, które powinny nadawać ton jesiennym zmaganiom. W pierwszej kolejności należy w tym gronie wymienić stawiającego sobie ambitne cele Albatrosa, Błękitne Pantery, Wonderkids oraz debiutujących w rozgrywkach FLS Złotych Chłopaków. Ale nie możemy wykluczyć, że znajdzie się jednak jakiś czarny koń, który wywróci nasze przypuszczenia do góry nogami. Jeśli chodzi o walkę w dolnych rejonach tabeli to przewidujemy, że o utrzymanie bić się będze Big Time Kraków, NZS UEK FC oraz Wściekłe Psy.

Zapowiedź sezonu Jesień 2019 - Liga D1

Nie możemy się doczekać startu jesiennej rywalizacji w Lidze D1. Wydaje nam się ona bardzo wyrównana, chociaż ma swojego zdecydowanego faworyta. Jest nim ekipa Kraków Airport, która naszym zdaniem powinna okazać się najlepsza. Interesujący przebieg będzie na pewno miała walka o pozostałe dwa miejsca na podium, ponieważ kandydatów do ich zajęcia jest co najmniej kilku. O najwyższe cele walczyć będzie na pewno Darmart (dawne Whisky z Colą), spadkowicz z Ligi C2 - Jaglacci Tinderwolves oraz kolejny debiutant w stawce, czyli Stal Nowa Huta. Nie wykluczamy jednak, że w walkę o medale wmiesza się ktoś jeszcze. Na tą chwilę nie jesteśmy także wskazać pewnych kanydatów do spadku. Naszym zdaniem najniżej stoją akcje AKS Kabaretu, BTCH, Coca Juniors, GSBK, Husarii Kraków oraz Flamingo FT.

Zapowiedź sezonu Jesień 2019 - Liga C2

Niezwykle ciekawie zapowiada się jesienna rywalizacja w Lidze C2. W przeciwieństwie do C1 nie można wskazać tylko jednej drużyny, która byłaby zdecydowanym faworytem w wyścigu po tytuł mistrzowski. Na pewno o czołowych lokatach myślą w obozach spadkowiczów z wyższego szczebla, czyli Black Hawks, KPPNu oraz Walkovera. Głodni dalszych sukcesów są beniaminkowie: KS Klub Sportowy, Dream Crushers oraz Rodzina Królewska. Zwłaszcza pierwsza z tych ekip powinna w stawce porządnie namieszać. Walka o utrzymanie czeka naszym zdaniem BiegunSport oraz CCKS Chłopy.