Newsy

Aktualności oraz krótkie informacje związane z rozgrywkami ligowymi.

Newsy

Start sezonu ponownie przesunięty

Chcieliśmy poinformować, że w związku z trwającym stanem epidemii, ponownie przesuwamy start rozgrywek, który miał nastąpić 25 marca. W tym momencie ciężko z całą stanowczością podawać konkretne daty rozpoczęcie rywalizacji, ale nastawiamy się wstępnie na start po Świętach Wielkanocnych, czyli 14 kwietnia.

Jednocześnie zachęcamy FLSowych graczy do pozostania w domach, co może przyczynić się do szybszego zwalczenia epidemii i co za tym idzie, szybszego powrotu na FLSowe boiska.

#zostańwdomu

Komunikat: Start rozgrywek przesunięty

Informujemy, że w związku z decyzjami rządu o zamknięciu placówek oświatowych, a także innych instytucji takich jak kina, czy muzea, podjęliśmy decyzję o dołączeniu do działań profilaktycznych i przesunięciu startu rozgrywek wiosennych na 25 marca.

Oznacza to, że mecze zaplanowane na ten i kolejny tydzień zostają przełożone i będą rozegrane w późniejszym terminie.

Wiosna 2020 - przedłużamy zapisy!

Dobra wiadomość dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w rozgrywkach FLS w sezonie wiosennym, a nie zdążyli jeszcze zgłosić swojej ekipy. Wydłużyliśmy termin zapisów nowych zespołów co najmniej do 10 marca. Szczegóły dotyczące oferty można znaleźć tutaj. Zapraszamy do udziału w rozgrywkach!

Wiosna 2020 - zapisy

Rozpoczynamy zapisy na sezon Wiosna 2020. Start sezonu zaplanowaliśmy na 11 marca. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nadchodzących rozgrywek.

Zapraszamy na zakończenie sezonu Jesień 2019!

Organizatorzy Futbolowej Ligi Szóstek mają przyjemność zaprosić wszystkich uczestników ligi wraz z osobami towarzyszącymi na zakończenie sezonu Jesień 2019, które odbędzie się 20 grudnia (piątek) w Pink Bowling & Club Kraków przy Alei Pokoju 44 (Centrum Handlowe Plaza). Początek imprezy o godzinie 19:00.

Zapraszamy na turnieje Parkowa Cup!

Rozpoczynamy zapisy na serię zimowych turniejów z cyklu: PARKOWA CUP. Oprócz turniejowej rywalizacji i możliwości sprawdzenia się z rywalami przed wiosennym sezonem ligowym, będzie też możliwość wygrania zniżki na udział w sezonie FLS Wiosna 2020! Dodatkowo do zgarnięcia będzie też oczywiście sprzęt sportowy firmy Joma! Od tej edycji przygotowaliśmy też dla Was dwie nowości – nagrania z meczów, które pomogą w analizie ewentualnych niedociągnięć przed startem ligi wiosennej oraz wybory najładniejszej bramki i interwencji zarówno poszczególnych turniejów, jak i całego cyklu. Poniżej znajdziecie szczegóły odnośnie terminów oraz punktacji.

Kraków Airport mistrzem Ligi D1!

Po czwartkowym zwycięstwie 4:3 nad Husarią Kraków mistrzostwo zapewniła sobie ekipa Kraków Airport, która triumfowała mając najlepszy bilans w małej tabeli. Trzy zespoły, które uplasowały się na podium zgromadziły po 31 punktów.