Rekiny w drodze do elity

W środę kolejne spotkanie rozegrają będący w świetnej dyspozycji CA Sharks. "Rekiny" przed tą serią gier liderowali w Lidze B1 i są głównym kandydatem do awansu do Ligi A. Do niedawna takim był dzisiejszy rywal, a więc Wybrzeże Klatki Schodowej, jednak ostatnie kiepskie wyniki oddaliły ten zespół od powrotu do elity. Ponadto wysoką formę będą chcieli dziś potwierdzić gracze Adgosklepu, którzy zmierzą się z Jaglacci Tinderwolves.

Godzina 19:00

Kameb - Comarch S.A. (Liga B2)

Obie drużyny od początku sezonu nie są w najwyższej formie i wszystko wskazuje na to, że będą uwikłane w walkę o utrzymanie na drugim szczeblu rozgrywek. W nieco lepszej sytuacji jest Kameb, który ma na koncie dwa zwycięstwa. Comarch mimo siedmiu rozegranych pojedynków, jeszcze nie zdołał dopisać żadnego oczka do swojego dorobku punktowego. Stawiamy na zacięty mecz, w którym nieco większe szanse dajemy Kamebowi.

NASZ TYP: 1X

UBS Kraków - Rekonwalescenci Skawina (Liga D2)

UBS po niezłym początku w ostatnim czasie ma spore problemy ze zdobywaniem punktów. Zgoła odmienna sytuacja jest w drużynie Rekonwalescentów. Gracze ze Skawiny wyraźnie nabrali wiatr w żagle i pną się w górę ligowej tabeli, walcząc o utrzymanie w Lidze D2. W lepszej formie ostatnio są Rekonwalescenci i to właśnie oni naszym zdaniem w tym spotkaniu sięgną po komplet oczek.

NASZ TYP: 2

Jager-Masters - Rocket Fuel (Liga E2)

Rocket Fuel ma niewielką stratę do czołówki i jeśli gracze tej drużyny myślą o awansie, ten mecz muszą koniecznie wygrać. Rywalem Rocketów będzie bowiem Jager-Masters, które w tym sezonie jeszcze nie wygrało i z siedmioma porażkami na koncie jest na samym dnie ligowej stawki. Stawiamy na bardzo jednostronny pojedynek, w którym z pewnością bramek nie zabraknie.

NASZ TYP: 2

Godzina 19:10

CA Sharks - Wybrzeże Klatki Schodowej (Liga B1)

Sharksi imponują swoją formą, wygrywają mecz za meczem i mogą poważnie zacząć myśleć o promocji do elity. WKS po udanej inauguracji, ostatnio przegrał aż trzy mecze z rzędu, przez co nieco podupadł w ligowej tabeli. Dzisiaj o przełamanie graczom Kamila Zawilińskiego może być bardzo trudno, bowiem "Rekiny" wydają się być w zabójczej formie, a kłopoty kadrowe WKSu osatnio nie opuszczają.

NASZ TYP: 1

Godzina 20:00

Krakoska Piłka - Inter Kraków (Liga C1)

Inter przystąpi do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach po ostatnim triumfie nad mocnymi Virtusami. Forma zawodników Macieja Gągola wyraźnie idzie w górę i strata do czołówki z meczu na mecz robi się coraz mniejsza. Krakoska Piłka w ubiegłym tygodniu niespodziewanie uległa Alliance aż 0:7 i z pewnością gracze tej ekipy będą chcieli się w czwartek zrehabilitować za ostatnie niepowodzenia.

NASZ TYP: X

KPPN - Black Hawks (Liga C2)

Mecz na szczycie Ligi C2, w którym zmierzy się trzecia i czwarta ekipa rozgrywek. Jedni i drudzy są w niezłej dyspozycji, a KPPN dopiero w ostatnim spotkaniu po raz pierwszy w bieżącej kampanii zszedł z boiska pokonany, ulegając Porcie 4:5. Black Hawks traci trzy punkty do swojego dzisiejszego rywala i jeśli gracze BH myślą o miejscu na podium, ten mecz muszą koniecznie wygrać.

NASZ TYP: X

Adgosklep.pl - Jaglacci Tinderwolves (Liga D1)

Adgosklep po kiepskiej, łagodnie to ujmując, inauguracji, wygrał ostatnie trzy mecze z rzędu i wydaje się, że widmo spadku tej ekipie w oczy już nie zagląda. Jaglacci myślą o awansie, jednak rywale nie śpią i sumiennie kolekcjonują punkty. Jeśli gracze Kuby Wilczyńskiego myślą o powrocie po jednym sezonie banicji do Ligi C, w tym starciu nie mogą stracić punktów.

NASZ TYP: 2

Godzina 20:05

AKS Kabaret - Husaria Kraków (Liga D1)

Husaria pewnym krokiem mknie po mistrzostwo Ligi D1. "Husarze" są w wysokiej dyspozycji, wygrywają mecz za meczem i nic nie wskazuje na to, aby w tej kwestii miało się coś zmienić. W środowy wieczór wszelkie znaki na niebie i ziemi mówią, że lider zanotuje siódmy triumf w sezonie jesiennym, bowiem Kabaret nie wydaje się mieć po swojej stronie argumentów, pozwalających myśleć na nawiązanie walki z wyżej notowanym rywalem.

NASZ TYP: 2

Godzina 21:00

Nie ma Lipy - Kraków Airport (Liga D1)

Dla Lotników będzie to drugi mecz, na dodatek rozgrywany dzień po dniu. Wczoraj ekipa z Balic pewnie pokonała Flamingo FT i do spotkania z NML przystąpi w bojowym nastawieniu. Kraków Airport, poważnie myślący o awansie, ma już mały margines błędu i jeśli gracze tej ekipy na poważnie myślą o promocji do wyższej klasy rozgrywkowej, muszą zdobyć drugi komplet punktów w tym tygodniu.

NASZ TYP: 2

KS Augustyn - Błękitne Pantery (Liga D2)

Błękitne Pantery po udanej inauguracji w ostatnim czasie spuściły z tonu, ulegając kolejno Szopenom Futbolu i Nowej Elektro Squad. Augustyn z kolei jest na fali wznoszącej i gracze tej ekipy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o utrzymanie w rozgrywkach. Stawiamy na bardzo zacięty mecz, w którym wynik do samego końca może być sprawą otwartą.

NASZ TYP: X2

4senal - BiegunSport (Liga C2)

4senal w ostatnich pięciu meczach wygrał tylko raz i gracze tej ekipy są na dobrej drodze do spadku do Ligi D. Dzisiaj czeka ich piekielnie trudne zadanie - BiegunSport od początku sezonu gra wyśmienicie, w bieżącej kampanii nie zszedł jeszcze z boiska pokonany i wszystko wskazuje na to, że Stepaniak i spółka dopiszą do swojego konta szóste zwycięstwo w rozgrywkach jesiennych, a 4senal punktów koniecznych do utrzymania będzie musiał szukać w innych spotkaniach.

NASZ TYP: 2

Godzina 21:55

Prawdziki - Piomet AMR Campania (Liga B1)

Mecz drużyn, które mają spore problemy z ustabilizowaniem dyspozycji i dobre mecze przeplatają słabszymi. W nieco lepszej sytuacji w tabeli są Prawdziki, jednak Piomet w przypadku dzisiejszego ewentualnego triumfu, zrówna się punktami z ekipą Marcina Basisty. Wszystko wskazuje na to, że będziemy zatem świadkami bardzo wyrównanego i zaciętego spotkania, w którym niezwykle trudno jest nam wskazać jednoznacznego faworyta.

NASZ TYP: X

(0 votes)