Futbolowa Liga Szóstek

Futbolowa Liga Szóstek

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kalinex z Sharks na remis, kolejne zwycięstwo Husarii

We wtorek nie było niespodzianki w meczach Ligi A. Najbliżej sprawienia takiej był Cemark.pl, ale mimo rozegrania dobrego meczu ostatecznie musiał uznać wyższość Bad Boys. W gazie utrzymuje się Cybermachina, która tym razem nie pozostawiła złudzeń osłabionej Bishace. Również TEB Edukacja nie miała problemów z odniesieniem zwycięstwa w starciu z Piratami. Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie w Lidze B1 pomiędzy Kalinexem i CA Sharks zakończyło się remisem, który bardzo ucieszył Amber. Zespół ten nie miał bowiem żadnym problemów w pojedynku z Home Broker i powiększych swoją przewagę nad drugą drużyną w tabeli. Zadanie powstrzymania Żymły przerosło Relaksmisję, która doznała wysokiej porażki. W innym meczu czołowych ekip Ligi B2 Czyżyny okazały się lepsze od Amadeusa. W Lidze C2 zwycięski marsz Holby zatrzymała Porta Kraków. Cenne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Jaglacci, którzy pokonali Nosaczy. Po zwycięstwie nad Nic się nie stało nowym liderem Ligi E1 zostało Nie ma Lipy. Kontakt z czołówką utrzymała Husaria, która okazała się lepsza od Heinekena.

Wykonać plan i wygrać

W środę dojdzie do bardzo istotnego spotkania w Lidze A pomiędzy Rafisem i Aqua Soil. W Lidze C1 wszystkie trzy zaplanowane mecze mają wyraźnych faworytów. Po trzy punkty powinny zatem sięgnąć: Victoria, Prawdziki oraz Browary Hills. W Lidze D1 nie stracić dystansu do czołówki postara się Shamrock, który zagra z Coca Juniors. Ciekawie powinno być w jedynym starciu w Lidze D2, w którym rywalizować będą Szopeni Futbolu z Płaszowem. W Lidze E1 podtrzymać dobre nastroje po ubiegłotygodniowych wygranych postarają się zarówno zawodnicy Powrotu Żywych Trupów jak i Janusze Futbolu.

Solidarne porażki na szczycie D1, Flamingo pierwszym pogromcą UBSu

Po poniedziałkowej serii gier rumieńców nabrała rywalizacja o tytuł mistrzowski w Lidze D1. Wszystko przez porażki dotąd niepokonanych: KS Klubu Sportowego oraz Krakoskiej Piłki. Pogromcą tej pierwszej ekipy okazał się FC Meczdej, zaś druga musiała uznać wyższość Dream Crushers. W Lidze A zgodnie z oczekiwaniami zwyciężyły drużyny: Mazie Teamu, Asów NH oraz Stomatologii, która wykonała kolejny krok w kierunku mistrzowskiego tytułu. Niemal perfekcyjny mecz w Lidze B1 rozegrała Omega, która była zdecydowanie lepsza w starciu z Piometem. W Lidze C1 kolejne triumfy zanotowały Kameb oraz Astor, choć wygrane nie przyszły tym zespołom łatwo. Pewny triumf w Lidze C2 odniosła C.F. VilaNova, która nie miała problemów z pokonaniem Bianconerri. W Lidze D2 Apollo 30 podzieliło się po zaciętym meczu z KS Augustyn, a Rodzina Królewska odprawiła z kwitkiem Vittorię. Pierwszej porażki w trwającym sezonie doznał w Lidze E1 UBS Kraków, a pogromcą okazała się ekipa Flamingo FT. Ważny krok w kierunku awansu na czwarty szczebel wykonał zespół Albero Meble, który pewnie zwyciężył AKS Kabaret.

Istotne starcia na szczycie B1 i B2, Nie ma Lipy po fotel lidera

We wtorek na obiektach w Nowej Hucie zostanie rozegranych 18 spotkań. 3 z nich odbędą się w elicie i każde ma zdecydowanego faworyta. Będziemy zdziwieni jeśli po komplet punktów nie sięgną: Bad Boys, Cybermachina oraz TEB Edukacja. Bardzo interesująco zapowiadają się natomiast mecze na drugim szczeblu. W Lidze B1 drugie w tabeli CA Sharks zmierzy się z trzecim Kalinexem. W B2 z kolei naprzeciw Amadeusa staną podrażnione niedawną porażką Czyżyny, a dobrze radząca sobie Relakmisja postara się zatrzymać Żymłę Siermięgę. Do dwóch ciekawych pojedynków dojdzie w Lidze C2. Naprzeciw siebie staną dobrze radzące sobie w ostatnim czasie: Holba oraz Porta Kraków. Z kolei ze strefy spadkowej postarają się wydostać zawodnicy Jaglacci, którzy w tym celu muszą pokonać Nosaczy. W Lidze E1 wczorajsze potknięcie UBSu postarają się wykorzystać drużyny Nie ma Lipy oraz Husarii Kraków.

O drużynie Silicon Creations

Spotkanie z Dariuszem Ziółkowskim, który opowiedział nam o drużynie Silicon Creations.

Mecze na szczycie w D1, GDA na drodze Stomatologii

W poniedziałkowy wieczór zostanie rozegranych kilka niezwykle ciekawie zapowiadających się spotkań. Dużo będzie się działo przede wszystkim w Lidze D1, gdzie Krakoska Piłka zmierzy się z Dream Crushers, a FC Meczdej spróbuje zatrzymać KS Klub Sportowy. W obu tych starciach liczymy na spore emocje. Mecz na szczycie odbędzie się także w Lidze E2, a naprzeciw siebie staną ekipy AKSu Kabaret oraz Albero Mebli. W Lidze A zwycięski marsz Stomatologii postara się zatrzymać GDA Investment. Z Pink Bowling o szóstą wygraną w sezonie i miejsce na podium powalczą Asy NH. Serię kolejnych wygranych postarają się natomiast podtrzymać ekipy Valposiano, Astora oraz ABB.

Udany pościg Adrenaliny, pierwsza porażka Alliance

W piątek mecz NZSu UEK FC z OSK Adrenaliną zakończył się remisem po skutecznym pościgu OSK zwieńczonym w ostatniej minucie gry. Zacięty był także pojedynek pomiędzy Płaszowem i Alliance zakończony pierwszą porażką w sezonie drugiej z ekip. Niespodziewanie i to dość gładko z Valposiano przegrał Piomet, na zwycięską ścieżkę powróciła drużyna Victorii, która pewnie pokonała Chłopy.

Pierwsze czyste konta, Korkociągi za ciosem

Czwartek na boisku Com-Com Zone przyniósł raczej spodziewane rozstrzygnięcia. Niespodzianką można jednak określić zwycięstwo Korkociągów, które w Lidze B1 okazały się lepsze od Omegi. Poza tym zaskoczyć mogły jeszcze rozmiary porażki Jala Dreips, od której w Lidze C2 lepsze okazały się wychodzące z małego dołka Prawdziki. W Lidze D1 po meczu z Coca Juniors komplet zwycięstw na swoim koncie nadal ma Klub Sportowy. W Lidze E2 pierwszy raz w swojej historii na „zero z tylu” zagrały natomiast Błękitna Husaria i Groove Street.

Subscribe to this RSS feed