Podsumowania dnia

Najciekawsze wydarzenia meczów z dnia poprzedniego.

Podsumowania dnia

Kameb ogrywa Kadrę GAP, Prawdziki liderem C2

W najciekawiej zapowiadającym się czwartkowym meczu Kameb pokonał Kadrę GAP, jednak starcie dwóch czołowych ekip Ligi C1 nieco rozczarowało. Ciekawiej było w innych starciach, choćby w meczu Kalinexu z Maestro, gdzie o zwycięstwie pierwszej z ekip decydowała ostatnia minuta gry. Trwają zwycięskie serie Stomatologii, Prawdzików, Klubu Sportowego, Heinekena oraz Wonderkids.

Pierwszy punkt, niespodzianka Interu, wysokie wygrane

W środę pierwszy punkt wiosną zdobyły drużyny Korkociągów oraz Home Broker/Taniemieszkania.pl, które w bezpośrednim meczu zremisowały 4:4. Na uwagę zasługują także minimalne zwycięstwo Interu z Krupińskimi Pompami. Pewne triumfy zanotowały Jala Dreips oraz NEMBUD, a status niepokonanych zachowują ciągle CA Sharks.

Defensywa kluczem, Żymła i Krakoska z ważnymi wygranymi

W jednym z najciekawszych wtorkowych spotkań Krakoska Piłka pokonała w meczu na szczycie Ligi D1 Shamrock i pozostaje z kompletem punktów. Ponadto zwracają uwagę zwycięstwo do zera Żymły z Amadeusem oraz pierwsze zdobycze Holby oraz Big Time i Vittorii, które to podzieliły się punktami w bezpośrednim pojedynku.

Rafis urywa punkty Edukacji, pierwsza porażka Victorii

W poniedziałek rozegrano 14-te starcie pomiędzy Rafisem i TEB Edukacją. Mecz pomiędzy aspirującymi do medali drużynami dostarczył sporo emocji i zakończył się podziałem punktów. W innym spotkaniu Cybermachina uporała się wreszcie z GDA i poprawiła kiepski bilans w starciach z tym rywalem. Ważnym wydarzeniem poniedziałku była pierwsza porażka Victorii, która uległa łapiącym wiatr w żagle Browarom Hills. W meczu na szczycie Ligi D2 pomiędzy Rodziną Królewską a Szopenami Futbolu padł remis.

Trwają serie Stomatologii oraz Prawdzików, grad goli w starciu Pomp i Weldbudu

W czwartkowy wieczór po komplet punktów pewnie sięgnęła Stomatologia Stupka, która wysoko pokonała Piratów. W Lidze B2 bez porażki pozostaje ekipa CA Sharks, która pokonała 5:3 Korkociagi. Prawdziwy festiwal strzelecki urządziły sobie w Lidze B2 drużyny Krupiński Pompy oraz Weldbudu, a minimalnie lepsza okazała się pierwsza z nich. Tempa w żadnym wypadku nie zamierzają zwalniać Prawdziki, które tym razem ograły Jaglacci Tinderwolves i wskoczyły na fotel lidera Ligi C2. Pierwszą wygraną w sezonie odniosła Coca Juniors, która pokonała Armagedon. Dzięki piorunującej końcówce trzy punkty w starciu z Black Label zapewnił sobie NZS UEK FC. W Lidze E1 kolejną wygraną zanotowało Flamingo FT, chociaż w meczu z Januszami po raz pierwszy straciło bramkę. W E2 zwycięstwo odniósł zespół Albero Meble, który pokonanie Błękitnej Husarii zawdzięcza przede wszystkim doskonałej dyspozycji Łukasz Wołczyka.

Pierwsze zwycięstwa Bishaki i Watahy, pierwsza porażka Amberu

W środę pierwsze w sezonie wiosennym zwycięstwo odniosły drużyny Bishaki oraz Błękitnej Watahy. Obie drużyny pokonały zespoły będace jeszcze bez punktów - Wybrzeże Klatki Schodowej oraz FC Admind. Po raz pierwszy przegrał Amber, który w starciu dwóch doświadczonych ekip musiał uznać wyższość Omegi. Ponadto zwraca uwagę drugie z rzędu czyste konto Wakandy, wysoka wygrana Adgosklepu oraz pewna wygrana Nic się nie stało.

Przełamanie Panter, Amadeus na remis z Relaksmisją

Małe kłopoty z odniesieniem wygranej miało w Lidze B1 AS Maestro, ale ostatecznie pokonało 3:2 Home Broker. Znakomite widowisko, zakończone remisem 6:6, stworzyły w B2 ekipy Amadeusa oraz Relaksmisji. W tej samej lidze pewne zwycięstwa odniosły ekipy Żymły Siermięgi oraz Oświecenia Team. Do sporem niespodzianki doszło natomiast w Lidze C1, gdzie Żubry uległy kiepsko radzącym sobie do tej pory Różowym Panterom. W Lidze C2 już po raz trzeci w tym sezonie swój mecz zremisowała Porta Kraków, tym razem dzieląc się punktami z Chłopami. Na fotel lidera Ligi D1 po pokonaniu FC Meczdej wskoczyła drużyna Dream Crushers. Wysoką formę potwierdził zespół Alliance, który tym razem pokonał Albatrosa. Również w Lidze D2 wygraną odniosła Rodzina Królewska, ale pokonanie OSK okazało się trudnym zadaniem. Wysoką formę utrzymuje w Lidze E1 Heineken, który tym razem pokonał InPost. W Lidze E2 nie zatrzymują się Wonderkids, którzy tym razem pokonali Groove Street.

Pierwsze porażki, pechowa Nowa

W poniedziałek doszło do kilku niespodzianek. Pierwszych porażek doznały ekipy mające przed tą serią gier komplet punktów Aqua Soil (przegrana z Pink Bowling) oraz Geodzików (przegrana z Bianconerri). Niespodziankę sprawiła także ekipa KPPN, która odniosła pierwsze zwycięstwo pokonując TEB B. Drugie z rzedu czyste konto zachowały Browary Hills, które pokonały będącą jeszcze bez porażki Jala Dreips. Na pierwsze zwycięstwo w FLS czeka wciąż Nowa Elektro Squad, która była blisko triumfu tracąc gola na remis w ostatniej minucie meczu z KS Augustyn.

Potwierdzenie formy, remis w D2

Tylko cztery, ale za to bardzo ciekawe mecze rozegrano w piątek przy Parkowej. Czwarty z rzędu triumf zanotowała Victoria, wysoką formę ze zwycięstwa z Edukacją potwierdzili Bad Boys, a Piomet doskoczył do ścisłej czołówki Ligi B1 po wygranej nad Korkociągami. W Lidze D2 Płaszów-Serwis Bank zremisował z NZSem UEK FC.