Podsumowania

Podsumowania dnia, sezonu, czy innych ciekawych wydarzeń.

Podsumowania

Sensacyjne zwycięstwo Pomp, Stal wraca do gry

Wtorek w Lidze A przyniósł nam sensacyjną porażkę Stomatologii Stupka, która uległa będącym w dole tabeli Krupińskim Pompom. Ważne dla siebie zwycięstwo odniosła Stal Nowa Huta, która po oddaniu meczu walkowerem w poprzednim tygodniu, teraz odbudowała się i pokonała Husarię Kraków.

Pierwszy triumf Perły, niesamowita końcówka Błękitnej Husarii

W poniedziałek nie zabrakło emocji i ciekawych rozstrzygnięć, choć na niższych szczeblach. W Lidze A zgodnie z planem pewnie wygrywały Elita-Bud oraz Asy, natomiast w Lidze C/D oba mecze zakończyły się takim samym wynikiem. W Lidze E pierwsze zwycięstwo odniosła Perła, a Błękitna Husaria uratowała punkt zdobywając dwa gole w ostatniej minucie gry!

Wpadki Bishaki oraz Aptivu2, Albatros i Styropian dalej swoje

Do sporej niespodzianki doszło w Lidze B/C, gdzie Płaszów - Serwis Bank pokonał Bishakę Kurdwanów. Pewne wygrane odniosły FC Lasowice oraz FC Kalinex. W Lidze C/D dobrze spisał się Styropian Garlinho, który bez problemów pokonał Krakoską Piłkę. Trzy punkty do swojego dorobku dołożył także Albatros, który wyszedł zwycięsko ze starcia z Husarią Kraków. Do kolejnej niespodzianki doszło w Lidze E, w której Vittoria Kraków nieoczekiwanie pokonała Aptiv2. Wygrane odnieśli natomiast pozostali faworyci: Ready4s oraz NZS UEK FC.

Elita-Bud i Rafis zgodnie z planem, zwyżka formy Alliance

Tak jak się spodziewaliśmy problemów z odniesieniem zwycięstwach nie miały w Lidze A drużyny Elity-Bud oraz Rafisu. Trzecią wygraną w Lidze Zimowej odniósł 4senal, który tym razem pokonał UBS Kraków. Powoli odbudowuje się Alliance, które zwycięsko wyszło ze starcia z Nic się nie stało. Dobra i skuteczna gra w drugiej połowie pozwoliła Logitech Błękitnej Husarii efektownie pokonać FC KK 2019.

Stomatologia lepsza od Asów, Adgosklep ogrywa Despero

Wydarzeniem czwartkowego wieczoru było zwycięstwo Stomatologii Stupka w starciu z Asami NH. Z pierwszej wygranej mógł się cieszyć NEMBUD, który pokonał Pink Bowling. Efektowne zwycięstwo odniosła drużyna GDA/TEB, która w pokonanym polu zostawiła Czyżyny. W Lidze B/C solidnie napracować musiała się Błękitna Siermięga, ale ostatecznie udało się ograć FC Dłubnię. Pierwsze punkty w Lidze Zimowej straciło Despero, które musiało uznać wyższość Adgosklepu.pl

Dobra forma Albatrosa, pierwszy triumf Alliance

W jedynym sobotnim spotkaniu Ligi A pewne zwycięstwo w starciu z Prawdzikami odniosła ekipa GDA Investment/TEB Edukacja. Pierwszą wygraną w Lidze C/D odniosła drużyna Alliance, która po dobrym spotkaniu pokonała UBS Kraków. Drugi triumf z rzędu zapisał na swoim koncie Albatros, który uporał się z Nic się nie stało. Dystans do lidera Ligi E zmniejszył zespół Black Label, który pokonał Vittorię Kraków. Na podium wskoczył Aptiv2, który nie dał żadnych szans FC KK 2019. W najbardziej emocjonującym meczu tej ligi Wzmocnieni podzielili się punktami z ANTyloopami.

FC Kalinex gromi, pewne wygrane Bishaki oraz Płaszowa

W Lidze B/C nie doszło do żadnej większej niespodzianki. Zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami Korkociagi okazały się lepsze od FC Dłubni, a Bishaka Kurdwanów od FC Lasowic. Przewodzący stawce FC Kalinex nie miał litości dla ostatniej drużyny w tabeli i rozgromił Black Hawks. Cenny triumf zanotował Płaszów - Serwis Bank, który pokonał Podchmielonych FC. Adgosklep.pl okazał się lepszy od Stali Nowa Huta i tym samym zrewanżował się za wysoką porażkę w sezonie jesiennym.

Pierwsze wygrane Czyżyn i Krakoskiej Piłki, NZS zatrzymany

W pierwszym dniu rozgrywkowym 2020 roku świetną dyspozycję pokazał zespół Stomatologii Stupka, który nie dał szans Pink Bowling. Pierwsze zwycięstwo zimą odniosły Czyżyny, które wysoko pokonały osłabiony NEMBUD. W Lidze B/C zadyszka dopadła Zabankuj.pl, które przegrało po raz drugi z rzędu. Tym razem z Dzikim Wschodem. Pierwszy triumf zanotowała także Krakoska Piłka, która wyszła zwycięsko ze starcia z Husarią Kraków. Kolejną wygraną zanotowała także ekipa Despero, która mimo pewnych problemów uporała się z 4senalem. Pierwsze punkty stracił lider Ligi E. NZS UEK FC podzielił się punktami z Ready4s.

Seria Korkociągów, pierwsza porażka Black Label

Ostatnie w roku 2019 mecze za nami. Zanim drużyny udały się na świąteczny odpoczynek dostarczyły nam trochę emocji. Pierwsze dwa mecze dnia kończyły się jednobramkowymi zwycięstwami Styropianiu i Ready4s, potem po bardzo ciekawym meczu Korkociągi wygrały z Lasowicami, a na zakończenie dnia emocji było chyba najmniej - Aptiv2 wygrał niezagrożenie z Black Label.