Futbolowa Liga Szóstek

Futbolowa Liga Szóstek

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elita z Asami w hicie Ligi A, FC Dłubnia i FC Lasowice o awans do "8"

Do bardzo ciekawego starcia dojdzie w piątkowy wieczór w Lidze A. Zajmująca pierwsze miejsce Elita-Bud zmierzy się ze znajdującymi się na trzeciej pozycji Asami NH. W Lidze B/C o awans do czołowej ósemki powalczą FC Lasowice, które zmierzą się z Black Hawks. Podobny cel stawia sobie FC Dłubnia, która za rywala będzie mieć Płaszów - Serwis Bank. Interesująco zapowiada się mecz dobrze dysponowanego Albatrosa z Adgosklepem, który będzie chciał udowodnić, że niedawna porażka była jedynie wypadkiem przy pracy. Awansować w tabeli może 4senal, który podejmie Rekonwalescentów Skawina. O punkty powalczą ponadto zespołu Nic się nie stało oraz Husarii Kraków.

Zabankuj ogrywa Kalinex, Styropian lepszy od Despero

W Lidze A zespół GDA Investment/TEB Edukacja pokonał Rafis, co oznacza , że aktualnych mistrzów FLS zabraknie w fazie pucharowej. Do niespodzianki doszło w Lidze B/C, gdzie Zabankuj.pl wysoko pokonało FC Kalinex. Swoje zrobiła za to Błękitna Siermięga, która z kwitkiem odprawiła FC Podchmielonych. Po dobrym meczu Bishaka Kurdwanów podzieliła się punktami z Korkociagami.com. Dzięki niesamowitej końcówce zwycięsko z meczu na szczycie Ligi C/D wyszedł Styropian Garlinho. Czwartą kolejną wygraną odniosła Krakoska Piłka, która tym razem pokonała Rekonwalescentów Skawina.

Wyczekiwany hit w C/D, Siermięga o przedłużenie serii

Największym hitem czwartkowej serii gier jest bez wątpienia starcie Styropianu Garlinho z Despero o prymat w Lidze C/D. W Lidze A o awans do playoffów będzie walczył Rafis, który powalczy z GDA Investment/TEB Edukacją. Wszystkie trzy mecze zaplanowane do rozegrania w Lidze B/C mają swoich faworytów. Najwięcej problemów ze swoim rywalem może mieć Bishaka Kurdwanów, która zmierzy się z Korkociagami. Trzy punkty bez większych trudności powinny natomiast wywalczyć ekipy Kalinexu oraz Błękitnej Siermięgi, które zmierzą się odpowiednio z Zabankuj.pl oraz FC Podchmielonymi. Ponadto w Lidze C/D dojdzie jeszcze do pojedynku Krakoskiej Piłki z Szopenami Futbolu.

27 czerwca - Mistrzostwa Polski w futbolu 6-osobowym

27 czerwca 2020 roku Kraków stanie się piłkarską stolicą futbolu sześcioosobowego. W tym dniu bowiem rozegrane zostaną na obiekcie Centrum Sportu Parkowa VIII Mistrzostwa Polski w futbolu sześcioosobowym. Tegoroczne Mistrzostwa będą turniejem jednodniowym.

Podcast FLS #26

Omówienie wydarzeń 10 tygodnia sezonu zimowego oraz końca fazy zasadniczej w Lidze E i podsumowanie ligi typerów.

Festiwal radosnej gry, długo wyczekiwane zwycięstwo UBS

W Lidze A pewne zwycięstwo odniosły Czyżyny, które pokonały Prawdziki 4:1. W ramach Ligi C/D trzy punkty, po tym dniu rozgrywek, dopisać sobie mogą natomiast kolejno Albatros, Krakoska Piłka, 4senal, Despero i ci, którzy na ten moment czekali już kilka tygodni - a więc UBS Kraków.

Wieczór z Ligą C/D

W poniedziałkowy wieczór jedynym spotkaniem w ramach Ligi A będzie istotne starcie Prawdzików z Czyżynami. Aż pięć spotkań zostanie rozegranych w Lidze C/D. Pierwszym z nich będzie rywalizacja Albatrosa z Rekonwalescentami Skawina. Powoli odradzająca się Krakoska Piłka podejmie Stal Nowa Huta. Świetnie radzące sobie Alliance zagra natomiast z nieobliczalnym 4senalem. Despero będzie zdecydowanym faworytem w starciu z Nic się nie stało. Na zakończenie Husaria Kraków powalczy o punkty z UBSem Kraków.

Subscribe to this RSS feed