09-10-2019 21:00

Drugie starcie to rywalizacja grającego w kratke 4senalu z będącym rewelacją sezonu BiegunSportem. Aktualny wicelider tabeli od początku meczu postawił na grę z kontry i opłaciło się to w rywalizacji z mającym ogromne problemy w defensywie 4senalem. BiegunSport już po 10. minutach gry prowadził 3-0 i wówczas pierwszą bramkę udało się zdobyć dzielnie walczącemu zespołowi 4senalu. Na przerwę oba zespoły schodziły jednak przy trzybramkowym prowadzeniu BiegunSportu. Po zmianie stron dominacja ekipy wicelidera trwała i podwyższyli oni prowadzenie ostatecznie triumfując zasłużenie wysoko 9-3. BiegunSport pozostaje w prowadzącym trio i ma ogromne szanse na uzyskanie promocji do Ligi B, z kolei 4senal musi coraz częściej oglądać się za siebie, gdyż znajdują się tuż nad kreską oznaczającą strefę spadkową.