• O lidze
  • Posted
  • Read 242 times

Społeczność

W pewnych obszarach naszego portalu masz możliwość interakcji z innymi użytkownikami lub pozostawienia swoich komentarzy. Prosimy, aby wpisywane komentarze były rozsądne i przemyślane, tak żeby nasza strona była miejscem przyjaznym, w którym każdy jest szanowany.

Prosimy o zapoznanie się z poniżej przedstawionymi, najważniejszymi zasadami zachowania w dziedzinie społeczności naszej witryny internetowej. Więcej wytycznych dotyczących ogólnych zasad korzystania z portalu jest dostępnych w Zasadach korzystania.

    Komentarze publikowane na naszej witrynie internetowej są dostępne publicznie. Artykuły i wiadomości nie będą usuwane, a komentarze z nimi powiązane mogą być rejestrowane i przechowywane w wielu miejscach. Twoje uwagi mogą być dostępne przez długi czas i nigdy nie wiadomo kto będzie je czytał. Dlatego należy zachować ostrożność podczas wpisywania swoich danych osobowych, które zostaną ujawnione osobom trzecim.
    Nie wolno podszywać się pod inne osoby oraz podawać danych innych osób lub podmiotów.
    Zabronione jest wysyłanie jakichkolwiek materiałów wulgarnych, fałszywych, obscenicznych, obraźliwych lub nienawistnych, a także treści należących do innej osoby lub podmiotu, naruszających prawa własności intelektualnej lub ochrony prywatności. Nie wolno publikować materiałów erotycznych.
    Nie należy udostępniać informacji prywatnych, które mogą pomóc osobom trzecim w ustaleniu twojego adresu zamieszkania, identyfikacji twojej osoby lub kradzieży tożsamości.

Użytkownicy, którzy zachowują się w sposób agresywny lub w inny sposób naruszają niniejsze wytyczne mogą zostać ukarane ograniczeniem dostępu do witryny FLS.

FLS może usunąć komentarze lub inne materiały przesłane na naszą stronę w dowolnym momencie. FLS zastrzega sobie prawo do usuwania postów w całości lub w części, z każdego miejsca na stronie, jeśli uznamy, że treść ta jest niezgodna z obowiązującymi zasadami.

(1 Vote)